Талановита Президія Черкаської облради фальшиво підспівала Тулубу про бездарність опозиційних політиків

Талановита Президія Черкаської облради фальшиво підспівала Тулубу про бездарність опозиційних політиків Президія Черкаської обласної ради вирішила удати, що вона має самостійну точку хору з приводу подій 18 лютого в Києві.

Як повідомляють у Черкаській обласній раді, 18 лютого відбулося засідання президії обласної ради, яке було скликане у зв’язку з новими проявами політичного протистояння, сутичок, насильства та погромів у м. Київ.

Члени президії обговорили питання в контексті цих подій. На їхню думку, те, що відбувається, назвати мирним протестом не можна. Такі дії ведуть до подальшого наростання насильства у суспільстві, становлять загрозу національним інтересам держави.

Прийнято відповідне звернення президії обласної ради. Повний текст звернення нижче.

Звернення президії Черкаської обласної ради з приводу останніх політичних подій


Події 18 лютого в Києві викликають тривогу за долю країни і біль за новими людськими жертвами.

Бездарність опозиційних політиків, їхня цинічна боротьба за владу, ультиматуми у розв’язанні політичного конфлікту знову вилилися у вуличні погроми і розправи. Кинули країну в нову хвилю політичного протистояння, економічного падіння.

На цей раз вся повнота відповідальності лягає на тих, хто закликає прибувати зі зброєю на майдан, бити працівників правоохоронних органів, влаштовувати погроми і полювання за представниками інших політичних партій, які не поділяють екстремістські погляди і прагнуть мирного врегулювання конфлікту.

Укотре звертаємося до лідерів політичних партій і громадських об’єднань – схаменутися, не провокувати до пролиття невинної крові, шукати мирні шляхи подолання політичної кризи, поважаючи свою державу, свій народ.

Звертаємося до Президента України з вимогою забезпечити конституційний порядок, верховенство Закону, покликаного захистити український народ від політичного екстремізму, хаосу руйнування, мародерства.

Звертаємося до Верховної Ради України прискорити прийняття Закону про зняття недоторканності з народних депутатів, а також прискорити ухвалення законодавчих актів про реформування органів місцевого самоврядування.

Звертаємося до європейської спільноти не втручатися у внутрішні справи незалежної України, не загострювати і до того вкрай напружену ситуацію своїми необережними або категоричними висловлюваннями та коментарями, а навпаки сприяти об’єктивному висвітленню українських подій у світовому інформаційному просторі.

Звертаємося до громади – жителів Черкаської області. Як земляки великого гуманіста Тараса Шевченка, у переддень його великого ювілею, підтримати ініціативу Глави Держави щодо примирення, відновлення злагоди і стабільності на нашій рідній землі, об’єднати зусилля довкола ідеї збереження територіальної цілісності, суверенітету України.

Схвалено на засіданні президії 18 лютого 2014 року
19.02.2014 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter