Герман: Президент зустрінеться з опозицією після припинення збройного протистояння в Києві

Герман: Президент зустрінеться з опозицією після припинення збройного протистояння в Києві Як інформує Радіо Свобода, запланована на середу зустріч президента Віктора Януковича з лідерами опозиції відбудеться після того, як у столиці припиниться збройне протистояння. Про це у коментарі Радіо Свобода сказала народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман.

«Переговори відбудуться, тільки коли припиняться силові методи боротьби, коли опозиція прибере людей зі зброєю з вулиць і коли поновиться спокій у країні. Тоді треба сідати за стіл переговорів», – зазначила вона.

«Треба домовлятися. Те, що робить зараз опозиція, закликаючи далі до збройного протистояння, – це великий злочин проти українського народу й української держави. Лідери опозиції повинні схаменутися і припинити вести людей на кровопролиття», – додала Ганна Герман.

За її словами, президент «закликав і закликає до того, щоб повернутися до мирних переговорів, щоб повернути у країну спокій і припинити кровопролиття». «Президент вмовляє щодо цього вже кілька місяців. Президент не хоче воювати. Президент хоче миру, спокою і розвитку в Україні», – сказала Ганна Герман.

Народний депутат також підтвердила зустріч представників опозиції з Януковичем у вівторок, однак подробиці не повідомила.
18.02.2014 20:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter