Політична криза поки вщухла...І тут через 3 місяці вийшли із зимової сплячки гонорові черкаські козаки

Політична криза поки вщухла...І тут через 3 місяці вийшли із зимової сплячки гонорові черкаські козакиРади козацької старшини Черкаського крайового отаманства Українського козацтва поширила офіційне звернення з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні.
У тексті звернення, зокрема, зазначається, що «мирний протест громадян, який мав би заохотити керівництво держави та можновладців на місцях до діалогу з громадськістю, з опозиційними політичними силами, був відверто проігнорований, а сотні активістів-протестувальників зазнали невиправдано жорстких репресій, були побиті та кинуті за грати. Більше того, і на Черкащині, і по всій країні з числа осіб, що займаються спортом та відверто кримінальних елементів сформовані загони провокаторів для здійснення акцій по залякуванню невдоволених владою людей.

Саме тому у цей непростий для нашого народу та Вітчизни час ми, козаки Черкаського крайового отаманства Українського козацтва відповідно до прийнятої кожним із нас Присяги, не можемо бути осторонь, тож керуючись власною волею та положеннями Статуту Українського козацтва цим зверненням підтверджуємо нашу готовність стати на захист життя, безпеки та конституційних прав і свобод українців, недоторканності кордонів Української Держави, миру та злагоди у суспільстві.

Ми звертаємось до керівництва Черкаської обласної держадміністрації, районних адміністрацій, депутатів Черкащини усіх рівнів.

Ми розуміємо, що в останні місяці багатьом із вас довелося почути на свою адресу чимало різких дорікань і звинувачень від опозиційних політиків та простих людей на десятках акцій протесту та у ЗМІ.

Закликаємо вас в ім’я порозуміння із своїм народом відкинути власні образи та чиновницьку зверхність! Поставтеся з належною увагою до вимог простих людей та дослухайтеся їхніх думок. Налагодьте дієвий і конструктивний діалог з громадськими організаціями Черкащини та опозиційними політичними силами області.
Проявіть особисту волю, сміливість та державницьку мудрість.
Задля зменшення соціально-політичної напруги у суспільстві пропонуємо вам у відповідності до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» визнати за Народними радами, які зараз масово створюються опозиційними силами в області, функції громадських наглядових органів при держадміністраціях чи місцевих радах.
Тільки так, а не подальшим ігноруванням з боку влади, не продовженням репресій та залякуванням можна заспокоїти все більш радикальні протестні настрої черкаської громади.

Від імені Ради козацької старшини Черкаського крайового отаманства звернення підписав генерал-хорунжий Українського козацтва, крайовий отаман О. Зайцев

Від Провінції: ну, козаки, краще щось подібне вищезазначеному пробубоніти пізно, ніж ніколи...
17.02.2014 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter