Рятівнику України від оранжевої чуми Ліпандіну подякували за садистів з "Беркута" від імені "багатотисячної армії ветеранів"

ОЗУ «УМВС в Черкаській області» повідомляє про звернення, яке надійшло на адресу керівника відомства Володимира Ліпандіна від жительки Чорнобаївського району (прізвище не назвається, - Пров.). У зверненні та висловлює слова вдячності працівникам спецпідрозділу «Беркут» за сумлінне виконання своєї роботи під час подій на Майдані Незалежності в місті Києві. Крім того, надійшов лист від голови комітету по роботі з ветеранами Великої Вітчизняної війни Черкаської обласної ради ветеранів Миколи Нестеренка. Текст листа наводимо нижче:

«Начальнику УМВС Країни в Черкаській області Ліпандіну В.В.
Звернення
Ми, багатотисячна армія ветеранів Великої Вітчизняної війни, локальних війн, праці та інших категорій Черкаської області, у своїй більшості, звертаємося до Вас з проханням передати слова вдячності і нашої моральної підтримки бійцям спецпідрозділів, внутрішніх військ і міліції за вірність присязі, даної нашому українському народові.
Ми гордимося ними і віримо у них, що вони, як колись наші покоління, з людською і офіцерською честю виконають свій священний обов’язок перед своїм народом в боротьбі з антисемітськими, правими радикально-націоналістичними та профашистськими організаціями.
Ви переможете, бо на Вашій стороні людська правда і Господь Бог. Тим самим Ви спасете наш народ від навали оранжевої чуми.
Слава Україні! Слава великому українському народові».
14.02.2014 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter