Стадник - Чернявському: "Петро, що за х...ня?". Чернявський - Стаднику: "Мабуть ти втомлений, друже Олеже"

Голова новоствореного Черкаського страйкового комітету Петро Чернявський здійснив спробу пояснити свої учорашні заяви щодо участі у попереджувальному страйку представників окремих комунальних підприємств міста та муніципальних лікувальних закладів. Нагадаємо, що керівники цих установ спростували слова Чернявського.

- Щодо страйку вимушений дещо роз’яснити, - пише Чернявський на Фейсбук. - Очевидно, щоб зазначити відданість владі, Юля Кропива (керівник прес-служби Черкаської міської ради. Пров.) вирішила прикрити деяких чиновників і швидко зазначити, що медпрацівники робочих місць не покидали, на страйк не виходили і працювали в звичному режимі. Заспокойтеся. Вас просто спровокувала власна суєтливість. Готуючись до страйку, ми спочатку звернулись до Законодавства і чітко усвідомили, не лише Статтею 44 Конституції України, якою встановлено, що ті, хто працює, мають право на страйк для захисту своїх економічних і соціальних інтересів, а й ряд обмежень, які встановлені великою кількісьтю інших Законодавчих актів для певних категорій робітників та службовців...
Зараз же для тих, хто не був на майдані і користується лише слухами поясню, що на майдані мова йшла лише про те, що десятки і сотні працівників ( а саме водоканалу, тролейбусного парку, першої і третьої лікарень, пологового будинку) з якими наші активісти встигли поспілкуватись, щиро підтримують вимоги страйку і міліонів людей, що стоять на всіх майданах України. І це істинна правда. Хто в це не вірить - поспілкуйтеся із людьми. ( Влада також не бачить мільйони протестувальників, але від цього їх не меншає!)
Тобто потрібно спочатку чітко зрозуміти різницю між підприємствами, які страйкують і тими працівниками, які підтримують страйк, але Закон забороняє їм страйкувати.
І ще одна деталь. Ми не стверджуємо і не находимось в ілюзії, що навіть зазначені підприємства та ринки 100 відсотково піднялися на страйк. Для попереджувального страйку в колективах достатньо і декілька десятків людей, які до нього долучились. На загал це вже тисячі. Головне з чогось потрібно починати. Сидіти в кріслі і злорадствувати з приводу того, що щось не так, прийшли не ті, зібралось мало - це злорадствати над долею своєї країни в якій ти живеш.
На підняту Чернявським тему емоційно відреагував Директор департаменту охорони здоров`я Черкаського МВК Олег Стадник.
Стадник - Чернявському: "Петро, що за х...ня?". Чернявський - Стаднику: "Мабуть ти втомлений, друже Олеже"
Клікніть для збільшення

Oleg Stadnik Петро!що за х ......ня?Сказав-то сказав....тильки ракы повзають ззаду наперед.........
Петро Чернявський: Могу лишь сожалеть, что ты не слышал о чем я говорил.
Oleg Stadnik Роби висновки...ще раз-два, и ты в ями лузерыв, якых так запально критыкував...
Petr Chernyavskiy Важко зрозуміти про що ти пишеш. Мабуть ти втомлений, друже Олеже.
Оригінальну орфографію збережено

Стадник - Чернявському: "Петро, що за х...ня?". Чернявський - Стаднику: "Мабуть ти втомлений, друже Олеже"
Втомлений "друже Олеже" Стадник - директор Департаменту охорони здоров`я Черкаської міської ради

Стадник - Чернявському: "Петро, що за х...ня?". Чернявський - Стаднику: "Мабуть ти втомлений, друже Олеже"
Невтомний "що за х...ня" лідер Черкаського страйкому Петро Чернявський
14.02.2014 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter