В.о. мера Черкас м`яко дорікнув "досвідченому політику" Жуковській, що вона перетворила громадські слухання на з`ясування стосунків та претензії

В.о. мера Черкас м`яко дорікнув "досвідченому політику" Жуковській, що вона перетворила громадські слухання на з`ясування стосунків та претензіїЯк інформує прес-служба міської ради Черкас, в.о. мера Черкас Віктор Білоусов прокоментував учорашні громадські слухання в обласному центрі, присвячені проблемі реформи громадського транспорту в місті.
– Громадські слухання відбулися, і це, безумовно, добре. Вони викликали неабиякий резонанс та проходили в досить емоційній обстановці, – коментує секретар міської ради, в.о. міського голови м.Черкаси Віктор Білоусов. – Проте прикро, що частина громади не готова до конструктивного діалогу. Можливо, це пов’язано з тим, що люди не до кінця розуміють регламент проведення громадських слухань, їх процедуру. Наприклад, як і те, що громадські слухання проводяться зазвичай з одного питання.
І хоча тема була визначена як слухання з приводу транспортної реформи в місті, доповідачі та ініціатори проведення, а це була одна з громадських організацій, намагались одночасно обговорювати та дискутувати з кількох різних і не зв’язаних між собою питань – транспорт, кадрові питання, бюджет, благоустрій міста.
Тому і мала місце певна конфронтація між учасниками слухань, зокрема, Почесним головою ПАТ «Азот» Валентиною Жуковською та окремими депутатами міськради.
Мені прикро, що такий досвідчений політик, учасник минулих виборчих кампаній, і представник великого бізнесу як Валентина Жуковська повернула дискусію, що мала б стосуватися транспортної реформи, в русло з’ясування стосунків із депутатами міської ради та звинувачень і претензій в бік міської влади.
Слухання показали – громада повинна мати майданчик для обговорень актуальних проблем міста та бути більш активною при проходженні цих процесів, тому що на сьогодні лише одна з організацій – Громадська Рада Черкас, до якої і причетна пані Жуковська, бере на себе відповідальність та сміливість видавати свої ініціативи за думку всієї майже 300 – тисячної громади Черкас.
Переконаний, ці громадські слухання – хороший урок і владі, і політикам. Діалог поновлюється, і від цього, в першу чергу, виграють жителі Черкас.
12.02.2014 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter