Утримувати чи не утримувати? "Гамлет" -Жуковська запитує у Черкас - чи варті чиновники Білоусова 45 її мільйонів на рік?

Утримувати чи не утримувати? "Гамлет" -Жуковська запитує у Черкас - чи варті чиновники Білоусова 45 її мільйонів на рік? «Учора відбулися громадські слухання», - пише на «Фейсбук» почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська. Її опозиційна натура ніяк не сприймає «гордовитих» чиновників Черкаської міської ради.
«Перші ряди зали важно і гордовито по команді з міськвиконкому зайняли керівники департаментів, депутати міської ради, - пише Жуковська. - Тільки після моїх декількох наполегливих звернень, політична та чиновницька еліта нарешті звільнили частину місць у перших рядах для людей похилого віку.
З виступу в.о. міського голови стало зрозуміло, що незабутня комуністична теза "взять и поделить" - жива, як ніколи. А ще краще, щоб все подарували - тролейбуси, гроші в міській бюджет. І при цьому не заважали їх витрачати на свій розсуд, не втручались в сам процес влади.
Під гаслами турботи про місто продовжуються корупційні дії і намагання очорнити все реальне, що зроблене іншими. Навіть встановлення дитячих майданчиків сьогодні владі не подобається - бо їх, бачите, встановлює АЗОТ. В розумінні влади, і це довели виступи депутатів-чиновників, саме АЗОТ є найбільшим ворогом міста.
За 2013 рік АЗОТ перерахував в бюджет міста 59 млн. грн. Влада в Черкасах коштує 45 млн. грн. Тому у мене постає логічне питання - а чи варта така влада того, щоби ми її утримували?!»
12.02.2014 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter