Депутат про громадські слухання Жуковської: Цю козятинську команду цікавить лише їхнє працевлаштування

Депутат про громадські слухання Жуковської: Цю козятинську команду цікавить лише їхнє працевлаштування Як ми вже повідомляли, вчора в Черкасах у ПК ім. Кулика відбулися громадські слухання на тему транспортної реформи в Черкасах. За кілька годин до їхнього початку в.о. мера Черкас Віктор Білоусов повідомив, що участь у слуханнях можлива лише за наявності паспорту.
Своїми враженнями від слухань на Фейсбук поділився депутат Черкаської міської ради Володимир Мамалига.


За годину виступів Жуковської, Сухарькова і групи"озабочєних" зал полишило більше половини людей, - пише Володимир. - Команда Фірташа йде у опозицію...
Щойно приїхав з громадських слухань, які ініціювала Валентина Жуковська. Я думав, що проблема транспортної реформи Черкас дійсно цікавить це політично-хімічне угрупування. Я помилявся. З допомогою «різки і булочки», зігнавши до зали Черкаського міського будинку культури ім.Кулика понад півтисячі людей, половина з яких інтенсивно жували жуйку та відповідно пахли, аутсайдери від політики влаштували собі таку собі політичну презентацію, повторюючи перед своїми фанатами та змушеними їх слухати депутатіами та бюджетниками дві-три завчені фрази. Ну, типа, як «Дай мільйон» у Ільфа і Петрова.
Досі я не розумів причини фінансових проблем «Азоту» і банку «Надра». Сьогодні я прозрів. Слухаючи Жуковську і Сухарькова, я зрозумів: ці пасажири не знають інших дій у математиці, крім віднімання і ділення. Причому остання дія робиться виключно між собою. Ці аутсайдери в політиці і бізнесі НІЧОГО!!! Не розуміють в бюджеті, законодавстві, місцевому самоврядуванні і здоровому глузді. Спостерігаючи у їхніх лавах деяких діячів підсудного Одарича, я відчув у залі сильний запах падла.
Їх вже не цікавила транспортна реформа, а цікавило лише викуп громадою їхніх іржавих б/в тролейбусів. Їх не цікавила корупція, а цікавило лише працевлаштування їх команди. Їх не цікавив бюджет, а цікавила лише можливість впливали на фінансові потоки.Більше того, вони готові ротом бухгалтера Жуковської підтримати Майдан і ротом ріелтора Зорі вимагати звільнення політв’язнів. Саме під час громадських слухань з питань транспортної реформи. Вчасно.
Черкащани мають бути щасливі. На їх очах народжується нова політична містечкова еліта. І ці козятинські кадри, безумовно скориставшись порадами ніжинця Одарича, від нашого міста вже точно і камня на камні не залишать . І усе в нас буде з запахом аміаку.
12.02.2014 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter