Томенко: У Черкасах влада почала "волинити" розгляд справ усіх затриманих 23 та 27 січня

Томенко: У Черкасах влада почала "волинити" розгляд справ усіх затриманих 23 та 27 січняНа думку нардепа від «Батьківщини» Миколи Томенка, стало очевидно, що черкаська влада чи за вказівкою з Києва, чи за власною ініціативою прийняла рішення практично зупинити розгляд усіх судових справ, пов’язаних із затриманими 23-24 січня під час акцій протесту біля Черкаської ОДА.
Про це повідомив народний депутат Микола Томенко із залу засідань Апеляційного суду Черкаської області.
«В одному випадку слідчі тікають і не приходять на засідання, в іншому – не привозять підозрюваних. При цьому суддями навіть не призначається дата наступного розгляду справ», – зауважив народний депутат.
Таким чином, за його словами, влада, фактично, відмовилася виконувати попередні обіцянки, які оголосив і Президент України, і Генеральний прокурор, оскільки або з ініціативи С. Тулуба, який хоче вислужитися перед Януковичем, або за вказівкою «зверху», без жодних на те підстав відмовилася розглядати справи в Апеляційному суді Черкаської області.
«Так, зокрема, перенесено розгляд справ і Коргута Ярослава, Малюка Андрія… На ці засідання не лише не прийшли слідчі, а навіть не доставили затриманих, щоб їх побачили рідні, що вони живі-здорові. Розгляд наступних справ, судячи з усього, планується за таким самим сценарієм», – повідомив народний депутат.
11.02.2014 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter