Ієзуітська логіка: Шабанов дивується - а звідки Одарич може знати про те, як голосувала довірена особа Влізла, якщо голосування було таємним?

Ієзуітська логіка: Шабанов дивується - а звідки Одарич може знати про те, як голосувала довірена особа Влізла, якщо голосування було таємним? Як ми вже повідомляли, Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив депутатські повноваження регіонала Олексія Арсенюка під час голосування за відставку Одарича 24 квітня 2013 року. Суд відмовив Одаричу у задоволенні апеляційної скарги.
Мова йде про те, що участь у позачерговій сесії Черкаської міськради брав Олексій Арсенюк, який, на думку Одарича, не набув депутатські повноваження.

Директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимир Шабанов вважає наміри Одарича дивними. Адже звідки він може знати, як голосував Арсенюк. Адже голосування було таємним.
– На жаль, мене дивує, що такій простій справі приділяється багато уваги в засобах масової інформації. І ніскільки не дивує, що події, які відбуваються в засіданні суду, громадянином Одаричем подаються неправдиво.
Апеляційний суд 4 лютого цього року поставив крапку і підтвердив, що Черкаська міська виборча комісія Черкаської області і Черкаська міська рада діяли у спосіб відповідно до ст.19 Конституції України і обґрунтовано підтвердили повноваження Арсенюка Олексія Максимовича, як депутата Черкаської міської ради.
Всі наведені скарги представника Одарича в судовому засіданні – Валентини Теличенко переконати суд у зворотньому, завершились поразкою. Твердження представників Одарича про те, що голос Арсенюка, як депутата Черкаської міської ради, був вирішальним при прийнятті рішення про дострокове припинення повноважень міського голови м.Черкаси Одарича Сергія Олеговича, є абсурдними. Оскільки голосування, згідно чинного законодавства, відбувалося таємним, то ніхто не знав, окрім самого Арсенюка, як він голосував у цьому випадку. Не могли знати про думку Арсенюка ні сам Одарич, ні його представники в суді...
Від Провінції: в ордені ієзуітів мантія для Шабанова вже готова. Дійсно, звідки можна знати про те, як проголосує довірена особа Євгена Влізла - конкурента Одарича на мерських виборах 2010 року...
11.02.2014 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter