Ліходькін вважає, що "політичний маразм" Білоусова стане причиною дострокової відставки в.о.о. мера Черкас

Хвиля політичного маразму накрила Черкаси. Так вважає голова депутатської групи «Вільних демократів» в Черкаській міській раді Олег Ліходькін. Про це повідомляють у прес-службі ПВД. На його переконання, якби існувала Книга рекордів з політичного маразму, то ситуація в Черкасах займала б там одну з перших сходинок.

- Торік за поданням секретаря міської ради комуніста Віктора Білоусова суд заборонив проводити масові заходи на два місяці. Найцікавіше, що заборона припала саме на відзначення новорічних та різдвяних свят. Мало того, що черкасці залишилися без традиційної муніципальної ялинки, їм ще заборонили збиратися, мирно проводити заходи, святкувати Новий рік та Різдво. Також «нова влада» забороняла встановити прапор Європейського союзу на флагштоці перед міською радою. Білоусов пішов ще далі, коли за його заявою було порушене кримінальне впровадження щодо депутата міської ради Максима Булатецького. Апогеєм стало нещодавнє барикадування мерії мішками з піском і плитами ДСП, - розповів Олег Ліходькін.
Його дивує, чому політичні сили, які формують список «ворогів демократії», ще досі не внесли туди секретаря міської ради, в.о міського голови, Віктора Білоусова. Він переконаний, що остання судова заборону проводити масові заходи (позов також готували служби Білоусова) призведе до відставки Віктора Білоусова.

Він наголосив, що на найближчих засіданнях сесії міської ради група «Вільних демократів» знову ініціюватиме розгляд питання про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Віктора Білоусова і розпуск виконавчого комітету.
11.02.2014 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter