Максим Булатецький з Майдану: штурм Черкаської ОДА спровокувала одна людина - тулуб

Максим Булатецький з Майдану: штурм Черкаської ОДА спровокувала одна людина - тулубОголошений черкаською міліцією в розшук депутат Черкаської міської ради Максим Булатецький знаходиться на Майдані. Про це він сам написав у Фейсбук.
«Всім хочу подякувати за підтримку, - пише Максим. - Зараз вона дуже важлива для мене. Зі мною все добре (фізично), але, на жаль, я, наразі, не можу бути з вами. Важко психологічно, бо не знаєш скільки може тривати ця облога. В ситуації, коли тулуб дає вказівки — за якими статтями порушувати по мені кримінальну справу, зрозуміло, що ніякої об'єктивної оцінки з боку правоохоронних органів бути не може. Особлива подяка людям, які були присутні при штурмі облдержадміністрації 23 січня, бачили, що я не закликав до захоплення будівлі адміністрації, і після оголошення мене разом з Павлом Карасем у розшук, готові свідчити про це. Наголошую, що єдиною людиною, яка спровокувала штурм ОДА, є тулуб. Він своїми діями довів черкащан до того, що люди просто пішли на штурм адміністративної будівлі. Протягом трьох років його керівництва областю будівля Черкаської ОДА стала уособленням Зла.
PS.: Вчора з цікавістю прочитав в одному інтернет виданні про свій відпочинок. Сьогодні «у нас в Тайланді» відлига +2. Але позавчора йшов сніг, що дуже аномально.
Тож якщо ви дійсно хочете стати ЗМІ, то треба хоч якось дотримуватися професійної етики.
Ще раз дякую всім за підтримку, сподіваюся, що скоро побачимось!!!
07.02.2014 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter