Білоусов: чому не завершили капремонт доріг у Черкасах? "Папєрєднікі" були непрозорі

Білоусов: чому не завершили капремонт доріг у Черкасах? "Папєрєднікі" були  непрозорі Під час пленарного засідання четвертої сесії Черкаської міської ради члени міського виконавчого комітету: секретар міської ради, в.о. міського голови Віктор Білоусов, перший заступник міського голови Віктор Беззубенко, заступник міського голови Володимир Ромашов, а також Борис Райков, Борис Євмина, Станіслав Овчаренко (всі троє працюють на громадських засадах) прозвітували перед депутатами про результати роботи за період із травня 2013 року.
Як інформують у прес-службі Черкаської міськради, у виступі Віктор Білоусов детально зупинився на тих питаннях, які потребуватимуть вирішення у нинішньому, 2014 році.
Одним із серйозних недоліків, які дісталися нинішньому складу виконкому від попереднього, він назвав відсутність проектно-кошторисної документації на значну кількість важливих об'єктів, через що, зокрема, не вдалося в повному обсязі та своєчасно освоїти кошти на капітальний ремонт доріг. Їх залишок на кінець року становив 4,7 млн. грн. Залишились невикористаними й частина коштів субвенції державного бюджету на будівництво, реконструкцію і ремонт вулиць і доріг.
Незадовільно Віктор Білоусов оцінив і використання коштів природоохоронного фонду. Однією з найактуальніших проблем, що потребує термінового вирішення, він назвав необхідність проведення реконструкції полігону твердих побутових відходів, на часі гостро постала потреба його нарощування по висоті (обваловці), що дозволить продовжити його використання ще на 2 роки.
03.02.2014 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter