Булатецький про "шестьорку Тулуба" Бондаренка: "Ця тварина телефонує мені вночі, що він з братками йде до мене в гості"

Булатецький про "шестьорку Тулуба" Бондаренка: "Ця тварина телефонує мені вночі, що він з братками йде до мене в гості"Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький, якого нещодавно було виключено з фракції «Батьківщина» в Черкаській міській раді, поширив заяву щодо лідера черкаської «Батьківщини» Анатолія Бондаренка (орфографію автора збережено).
До членів партії "Батьківщина" та її прихильників Леоніда Даценка, Наталії Старікової, Максима Полякова, Валентини Коваленко, Наталії Коваленко, Сергія Коваля, Тетяни Говоркової, Любові Майбороди та інших
у підтримку моєї заяви щодо діяльності Анатолія Бондаренка прошу вас підтвердити або спростувати публічно таке:
Ви неодноразово просили й уповнуважували мене інформувати керівництво партії та публічно заявляти про те, що
1) Бондаренко міцно співпрацює з Тулубом на користь влади
2) Бондаренко системно робив маніпуляції для перемоги кандидатів від влади - Яценка, Тимошенка, Губського та інших - з метою забезпечити поразку нашим висуванцям у жовтні 2012 року – Даценку, Полякову, Сергію Рудику та іншим. Усе це він робив за великі кошти від влади
3) Бондаренко організовув тотальну зачистку чесних партійців, за його вказівкою в списки до рад різних рівнів було заведено більше ста «тушок», які після виборів офіційно перейшли до Партії регіонів. Велика кількість депутатів в різних радах разом з Бондаренком працюють на Партію регіонів і зараз
4) Тулуб з Бондаренком організували фальшивий переворот в Черкаській міській раді. Після цього його поплічники – депутати Слуцька, Шабанов, Овчаренко, Воротнік, Савін та інші – отримали посади в міськраді
5) Найстрашніший злочин Бондареннко, на мій погляд, за вашої підтримки скоїв проти АвтоМайдану. Ви разом, не зважаючи на мої бурхливі протести і заклики оточити обласну адміністрацію (27.01.14), щоб не допустити заведення туди тітушок та беркуту, ви умисно повели народ до будинку політосвіти, спеціально мурижили їх там до пізнього вечора, обираючи себе в Народну Раду, а в цей час ви всі знали, що в ОДА заводять загони бандитів і бандитів в погонах. На мою вимогу Івакіну допустити комісію для огляду облради в середині, він, за домовленістю з Бондаренком, повів туди двох представників «УДАРу», на чолі з Іляшенком. Біля бокового входу в адміністрацію, де стояли журналісти, Ілляшенко, на мою вимогу щодо перевірки, повідомив в присутності Івакіна: «Івакін завірив, що в середині нікого немає». Перехожі громадяни в цей час повідомляли: за останні три години туди завели декілька сот людей, у тому числі близько сотні беркутівців.
6) За провокативної діяльності Бондаренка, Черкащина залишається єдиною опозиційною областю в Україні, де мирні пікетувальники навіть не намагалися в законний спосіб домогтися відставки чорного диктатора Тулуба. Спробу патріотичної молоді в радикальний спосіб дати оцінку чорному диктатору (23.01.14), ви засудили й назвали дітей провокаторами. Я вважаю, що це був протест молоді як проти Тулуба, так і проти бездіяльної опозиції.
Затриманий в Черкаській адміністрації фанат ФК "Дніпро" Костя на прохання батьків відпустити заявив: "Їхня банда убила, увязнила наших братів-героїв, я хочу бути з ними" й поїхав в СІЗО. То окрема історія для вас пізніше.
Прошу вас, побійтеся Бога! Якщо не правда – станьте на детектор брехні! Усе, про що ви мене просили, я інформував керівництво партії, Турчинова, Пишного, Томенка, Оробець, Соболєва. Турчинов відповідав: «Ми це знаємо, але зараз не на часі». Прошу публічної відповіді.
На останок: ця тварина телефонує мені вночі, інформуючи, що він із своїми «братками» йде до мене в гості та системно передає, щоб я тікав. Я відповідав і відповідаю: «Пішов вон, негідник».
Давно усвідомив: перемогти режим простіше, ніж "шестьорок режиму".
03.02.2014 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter