Тетяна Чорновол: Садист Тулуб та ескадрони смерті під командуванням зятя-ґвалтівника?

Черкаси лідирують в Україні по репресіям: масові ув'язнення, жорстокі побиття. В Черкасах діють ескадрони смерті. Зокрема, кілька днів тому бандюки в цивільному схопили недалеко від ОДА та катували мого друга Олега.

Його били насмерть, битами по голові... Чудом лишився живий. Однак загубив багато крові, у нього шов на голові 10 см., множинні гематоми на тілі.
Тетяна Чорновол: Садист Тулуб та ескадрони смерті під командуванням зятя-ґвалтівника?

Хто були ці вбивці в цивільному?

В ЗМІ пройшла інформація, що ескадрони смерті організував зять губернатора Черкащини Сергія Тулуба.

Тому автор вважає за потрібне оприлюднити інформацію, яка, здається, важлива в даній ситуації. Коли автор займалася журналістським розслідуванням стосовно Тулуба (зокрема цікавилася кількістю зброї в родині) з баз міліції отримала інформацію, що зять Тулуба (чоловік дочки Владислави, батько онука Віталія) сидів за зґвалтування.

Ось ця інформація:

Кіпіані Лаша Віталієвич. 17.12.1972. Паспорта: ВЕ N899622 і ВВ N136515, . По архівним даним Харцизського міського суду в 1993 був засуджений за статтею КК. 117 ч. 3. Кримінальна справа N10686 от 14.06.1993 г.

В статті 117 Кримінального кодексу, що діяв в 1993 році йдеться про зґвалтування. Як каже гугл частина 3-тя це "згвалтування, вчинене групою осіб, або згвалтування неповнолітньої, або згвалтування, вчинене особливо небезпечним рецидивістом чи таке, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а так само згвалтування малолітньої".

Тетяна Чорновол блог на Українській правді
01.02.2014 20:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter