Одарич прогнозує: У справі прокуратури проти екс-мера Черкас відбудеться ще 6-7 засідань

Одарич прогнозує: У справі прокуратури проти екс-мера Черкас відбудеться ще 6-7 засідань Як інформує прес-служба ПВД, Сергій Одарич задоволений останнім судовим засіданням, яке відбулося у вівторок у Шевченківському районному суді Києва. На ньому свідчили перші три свідки зі сторони захисту.
У ПВД повідомляють, що жоден з цих свідків не був допитаний слідчими під час досудового слідства.
- Кого слухатимуть на наступному засіданні? – запитали в Одарича.
- У нас є свідки, яких відмовилася допитувати прокурори під час досудового слідства. І зараз вони будуть допитані в судовому засіданні. Це члени виконкому, працівники мерії, працівники юридичного відділу.
- Скільки ще має бути засідань?
- Для заслуховування свідків з нашого боку, думаю, два засідання потрібно. До того ж сторона обвинувачення ніяк не може привести своїх п’яти свідків. Ну, а далі вивчення документів, заслуховування моїх показів, дебати. Думаю ще 6-7 засідань має відбутися.
Сергія Одарича прокуратура звинувачує у незаконному звільненні працівників мерії у 2007-2008 роках, а також у невиконанні судових рішень щодо їхнього поновлення. Шевченківський районний суд Києва розпочав розгляд кримінальної справи у вересні минулого року.
31.01.2014 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter