Зізнання регіонала Мельникова: міськраді Черкас тітушки не заважають!

Зізнання регіонала Мельникова: міськраді Черкас тітушки не заважають!У Черкаському прес-клубі наводять коментар голови фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді Ігоря Мельникова про демарш із сесійної зали Черкаської міської ради депутатів фракції «Батьківщина» і групи «Вільні демократи»:

- Покинувши залу, депутати фракції «Батьківщина» і групи «Вільні демократи» чітко дали зрозуміти своє ставлення до головного фінансового документа, за яким цілий рік житиме наше місто – бюджету міста на 2014 рік, - вважає Ігор Мельников. - Наших колег обурили посилені заходи охорони приміщення міської ради. Але, зважаючи на випадки вандалізму, відомі цілому місту, наразі це є вимушеною необхідністю. Адже йдеться про приміщення, що, по суті, є координаційним центром життєзабезпечення діяльності цілого міста. І ці тимчасові заходи абсолютно не заважали депутатам працювати, як вони намагалися це представити.
Коли перед нами постають такі серйозні питання, від яких залежить життя цілого міста, я не розумію такої бравади і шантажу, до яких вдаються наші колеги. Але у нас вистачило голосів та відповідальності, щоб бюджет було прийнято.
31.01.2014 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter