Переляканий маріонетка Білоусов не може пояснити, хто взяв в облогу міськраду Черкас

Переляканий маріонетка Білоусов не може пояснити, хто взяв в облогу міськраду ЧеркасВ.о. мера Черкас Віктор Білоусов не зміг зв`язати двох слів у відповідь на виступ депутата від ПВД Ольги Швець під час сесії Черкаської міської ради.
Ольга Швець вимагала пояснити: чому приміщення Черкаської міської ради перебуває в облозі, вхід забарикадований, коридорами вештаються орди тітушок, а доступ до приміщення блокують працівники правоохоронних органів.
- Якщо ви не підписували розпорядження про такі дії, то ми бачимо захоплення майна територіальної громади. Якщо розпорядження є, то поясніть – навіщо Ви, Вікторе Федоровичу, захопили міську раду? – спитала Швець.
Зв`язноі відповіді у Білоусова не вийшло. Він дорікнув Ользі Швець за вживання образливих слів, натякнув, що може пригадати про окремі епізоди її девіантної поведінки. Нарешті сказав, що в приміщення Черкаської ОДА вибито 70 вікон та 50 дверей. Затримано багатьох іногородніх учасників Автомайдану з Києва, які штурмували облдержадміністрацію у ніч проти 27 січня.
- Як батько і дід я не хочу, щоб таке було тут, - сказав Білоусов.
- Це вся Ваша відповідь?- перепитала Швець.
Але Білоусов вже передав слово наступному депутату.
31.01.2014 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter