Одарич зібрався вимітати тулуботітушок та воротохапуг ср...ю мітлою. Ну, і чим це йому допоможе?

Одарич зібрався вимітати тулуботітушок та воротохапуг ср...ю мітлою. Ну, і чим це йому допоможе? Часи змінилися. Вчорашній союзник Партії регіонів, екс-мер Черкас Одарич теж перестає добирати слова, щоб висловити ставлення до тулуботітушок і воротохапуг.

Сергій Одарич, лідер Партії вільних демократів, прокоментував ситуацію з барикадами, які зводять у черкаській мерії, а також розвіяв чутки, що він, мовляв, планує штурмувати мерію, щоб повернути крісло міського голови. Про це він написав у своїй сторінці в мережі «Фейсбук».

«Тулуб із своїми посіпаками Білоусовим і Воротніком нагнітають пристрасті на тему "штурму меріі для повернення Одарича в крісло міського голови".

Білоусов, замість того, щоб чистити дороги і посипати іх піском, складував мішки з піском на вході до Черкаськоі міськради.
З цього приводу мушу зазначити:

1. Я зайду в будівлю міськради тоді, коли захочу. Без насильства і вандалізму. А в крісло міського голови повернусь тоді, коли цього захоче громада Черкас.
І гарантую, що тулуботітушки і воротохапуги будуть виметені "ср..." мітлою.

2. Істерикам і параноїкам від влади добре відомо, що у ці дні я змушений за межами Черкас в судах захищати себе і свою родину. Бо, на відміну від деяких "жертв режиму", які ще вчора були радниками Тулуба і запопадливо виконували будь-яку його забаганку, мені висунуто хоч і надумане, але реальне звинувачення, режим клопоче про вісім років позбавлення волі, а майно моєї родини заарештоване.

Але, Сергію Борисовичу, ви правильно робите, що нервуєтесь. І я розумію, чому ви не виходите із стін ОДА і обкладаєтесь піском. Наближається час, коли скоєне вами зло буде вам повернуте. І ніхто не стане на ваш захист. Ви це добре знаєте. Пам'ятаєте, як три роки тому ви це самі визнали?

Від Провінції: сумніваємося в щирості намірів Одарича, бо ср...ю мітлою не можна нікого вимести. Можна тільки забризкати. У першу чергу, себе самого...
30.01.2014 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter