Черкаські тюремники натякають, що вони - не "беркут", і над затриманими не знущаються

В управлінні ДПтС в Черкаській області спростовують інформацію про жорстоке поводження в Черкаському СІЗО выдносно затриманих під час безладів у Черкасах. Про це йдеться в офіційній заяві черкаських тюремників.

У мережі Інтернет поширено інформацію з посиланням на народного депутата Леоніда Даценка про нібито допущені знущання у Черкаському СІЗО над затриманими під час штурму Черкаської ОДА, ненадання їм медичної допомоги та заборону продуктових передач.
Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області офіційно повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності та містить безпідставні звинувачення.
З метою об’єктивного інформування суспільства про реальний стан справ повідомляємо, що всі особи, які тримаються в Черкаському СІЗО, одразу після прибуття до установи були персонально оглянуті лікарем слідчого ізолятора та отримали належну медичну допомогу, відповідно до показів фахівця та скарг ув’язнених. Тяжких травм, про які йдеться у поширених повідомленнях, не зафіксовано.
Усім зазначеним ув’язненим безперешкодно надаються побачення з адвокатами у порядку, що регулюється нормативно-правовими документами.
Прийом продуктових передач здійснюється у звичайному режимі, відповідно до переліку продуктів, котрі дозволені для передачі особам, які утримуються в слідчих ізоляторах.
Окрім того, повідомляємо, що 27 січня п.р. Черкаський слідчий ізолятор відвідав регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, правозахисник Володимир Батчаєв, який представляє Всеукраїнську Асоціацію українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.
Черкаські тюремники натякають, що вони - не "беркут", і над затриманими не знущаються

Крім спілкування з начальником управління ДПтС України в Черкаській області Анатолієм Грищенком та в.о. начальника Черкаського слідчого ізолятора Олександром Заїкою стосовно забезпечення дотримання прав осіб, що перебувають під вартою, Володимир Крузович провів особисті зустрічі з кожним із затриманих під час штурмів Черкаської ОДА.
Жодних скарг від затриманих на дії співробітників Черкаського слідчого ізолятора чи на умови утримання в установі до правозахисника не надходило.
29.01.2014 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter