Бачили очі, що купували...Мерія Черкас незадоволена якістю підготовчих дорожніх робіт

Бачили очі, що купували...Мерія Черкас незадоволена якістю підготовчих дорожніх робітМерія Черкас не заплатить близько 2 млн. грн. підряднику, який восени проводив підготовчі роботи щодо капітального ремонту вулиць. Як роз’яснив міський голова Сергій Одарич, служби мерії контролюють роботи, що були проведені на вул. Одеська, Котовського, Ільїна, Хрещатик. Виявилося, що 10% робіт зроблені неякісно. Акти виконаних робіт не підписані, до фірми-підрядника пред’явлені претензії. Тому навесні вона перероблятиме неякісне виконання за власні кошти.
Нагадаємо, торік розпочалися роботи з ремонту основних транспортних магістралей міста за кошти від випуску муніципальних облігацій. Загалом було випущено цінних паперів на 60 млн. грн. Торік за укладання профілю на вул. Котовського, Хрещатик, Ільїна, Козацька міська влада сплатила 5 млн. 200 тис. грн.
— 26 грудня ми розірвали договір з підрядником, що виконував роботи з ремонту доріг. Напевно цього року проводитимемо новий тендер, — зазначив Сергій Одарич.
Щодо дефектів, виявлених після виконання робіт, то як зазначив міський голова, мерія замовила експертизу, що проводитиме лабораторія з Києва. За його словами, нині розглядають три варіанти, через які могли виникнути дефекти. Зокрема перший варіант – неякісний бітум, який використовували при виготовленні асфальтної суміші; другий – неякісний, непромитий від пилу щебінь і третій – укладання холодного асфальту.
— Щодо третього варіанту, то це малоймовірно. Після того, як нами було зафіксовано укладання «холодного» асфальту (менше норми в 170 0 С) по вул. Котовського (неподалік залізничного мосту), кожна машина з асфальтом перевірялася, проводилися заміри. Тож тепер Київська лабораторія має перевірити, за яких причин виникли дефекти, — говорить Сергій Одарич.
Він зазначив, що у міської влади виникають претензії і до підрядника, який за державні кошти робив ремонт бул. Шевченка (від вул. Університетської до вул. Б. Вишневецького). На перший погляд здавалося б, що фірма зробила роботи якісно, проте вони не дотрималися технології. А саме не був зроблений профіль, за допомогою якого вода стікатиме у напрямку зливових решіток стічної каналізації. Тому міська влада не завізувала акти виконаних робіт. Нині порушується питання, щоб навесні підрядник переробив роботи за власний рахунок.
23.01.2012 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:31 23.01.2012 Shine:
який ремонт по Ільїна?? там як здерли асфальт біля 12 школи так досі здертий і стоїть
мабуть не встигли, бо як завжди, зима прийшла неочікувано
17:01 23.01.2012 JILLY:
Одаричеве плем`я сподівалось на 60% відкату, а дали тільки 40%. Так о(cenzored)...ч усі гроші розікраде: не буде ні грошей, ні доріг.