Чорновол: У Черкасах Тулуб створив "ескадрони смерті"

У Черкасах для фізичного знищення учасників Євромайдану сформовані загони хлопців-тітушок – так званий «ескадрон смерті». Про це заявила журналіст Тетяна Чорновол. Вона стверджує, що до організації таких загонів нібито має стосунок голова обласної держадміністрації Сергій Тулуб, який активно захищає інтереси президента Віктора Януковича в регіоні. Натомість Сергій Тулуб категорично відкидає такі твердження і визнає лише існування активістів, які законно прийшли боронити облдержадміністрацію від нападів правопорушників.

Черкаси стали другою гарячою точкою України, де народ ламають через коліно, заявляє журналістка Тетяна Чорновол, яка під час Євромайдану змушена була провести кілька тижнів у лікарні внаслідок побиття, вчиненого проти неї неподалік Києва. За її словами, у Черкасах із міцних молодиків у цивільному одязі сформували «ескадрон смерті», який має фізично винищувати громадських активістів. Чорновол стверджує, що до їхнього створення причетний нібито голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб, а дії цих формувань узгоджено з «Беркутом».

Від міцних молодиків із цих загонів журналістці та її чоловікові довелося втікати у центрі Черкас уночі із неділі на понеділок. Тоді Чорновол разом із автомайданівцями прибула до Черкас підтримати жителів міста. Однак на Соборній площі відбувся повторний штурм облдержадміністрації, після якого били та затримували громадських активістів.
Ми в той час були навіть не біля ОДА, на нас накинулися люди в цивільному
Тетянав Чорновол
«Це був загін людей у цивільному одягу. Доволі міцних хлопців, яких було чимало. Ми в той час були навіть не біля ОДА, на нас накинулися люди в цивільному. Просто даний наказ людям, задіяним у цих «ескадронах смерті», бити так, щоб убивати», – каже вона...
Радіо «Свобода»
29.01.2014 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter