"Развод кролів" триває: Тулуб пустив скупу геройську сльозу з приводу побиття журналістів

"Развод кролів" триває: Тулуб пустив скупу геройську сльозу з приводу побиття журналістівПід час прес-конференції, що відбулася 28 січня у будівлі обласної ради, голова ОДА Сергій Тулуб визнав прикрими випадки побоїв деяких журналістів з боку правоохоронних органів. Про це інформують у Черкаській ОДА.
«Насильству немає виправдання і розумного пояснення. Закликати до таких дій, пропагувати насильство як метод - можуть тільки люди, яким байдужа доля України. Я знаю, що постраждав журналіст телеканалу «Інтер» Станіслав Кухарчук, і це дійсно прикро. Як громадянин я засуджую такі дії. З цього приводу я мав розмову з прокурором та начальником МВС у Черкаській області» - розповів Сергій Тулуб.
«Але на це питання можна подивитися і з іншого боку: перед лицем такої агресії з боку нападаючих від бійців «Беркута» важко було очікувати повного спокою, вони ж теж люди. Є у мене й інше питання: чому в тих же машинах, разом з погромниками приїхало так багато журналістів? Напрошується єдиний логічний висновок: про майбутні погроми вони були обізнані заздалегідь, і були спеціально запрошені, щоб показати цю ситуацію. Відповідно, ці журналісти знали, що будуть відповідні дії міліції - значить, розуміли, куди вони їдуть. Мені дуже цікаво було чути пояснення Тетяни Чорновол: нібито вона разом з чоловіком приїхала подивитися, як живуть Черкаси. І своє ознайомлення з Черкасами вона почала опівночі саме з того, як в будівлю Черкаської облдержадміністарції полетіли коктейлі Молотова і світлошумові гранати, а агресивне молодчики почали трощити все і вся. Я цього не розумію» - зазначив Сергій Борисович та пообіцяв, що правоохоронні органи обов’язково розберуться з фактами неправомірних дій по відношенню до журналістів, наголосивши при цьому, що подібні випадки є неприпустимими.
А на запитання деяких представників медіа щодо того, як бути тим, хто просто ввечері вийшов купити хліб, очільник області відповів однозначно: «В облдержадміністрації хліб не продають!».
Від Провінції: У Черкаській ОДА хліб дійсно не продають, бо щодня й багато разів кролів розводять...
29.01.2014 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter