Анонімні черкаські педагоги повідомили Черкасам, що вони "глибоко стурбовані" та "закликають Вас зупинитись"

Анонімні черкаські педагоги повідомили Черкасам, що вони "глибоко стурбовані" та "закликають Вас зупинитись"Прес-служба міської ради Черкас поширює звернення анонімних черкаських освітян, які «висловлюють занепокоєння суспільно-політичною ситуацією, що склалася у Черкасах».
Вони звертаються до жителів міста з проханням зберігати громадський спокій та не піддаватися на заклики провокаторів. Хто ці освітяни і на підставі яких фактів роблять вони свої висновки – Макаренко його знає?


Шановні черкасці!

Ми глибоко стурбовані ситуацією, що склалася в країні та в нашому місті зокрема. Недавні події – штурм та спроба захоплення будівлі обласної адміністрації показали, наскільки людські емоції можуть перейти всі допустимі межі. Під час цієї події пошкоджено майно територіальної громади, яке відновлюватиметься за наші з вами податки – побиті вікна, спалені меблі, зіпсована оргтехніка, знищені документи.

Але найгіршим є той факт, що постраждала молода дівчина, за життя якої зараз борються наші лікарі. Ми бачимо, що для «диригентів» цього підготовленого сценарію людське життя – ніщо. Вони й далі готові вести людей, свої земляків, на протистояння, бійки, нові криваві сутички. Неприпустимо, що задля задоволення власних інтересів та амбіцій ці особи залучають до акцій протесту навіть неповнолітніх.

Численні звернення до влади та опозиції врегулювати подібні ситуації шляхом взаємних поступок і адекватних дій не дають результату.

І тому ми звертаємося до вас, шановні черкащани, з проханням – не піддаватись на провокації щодо участі у протиправних силових конфліктах, які несуть загрозу життю та здоров’ю людей та можуть призвести до нових трагедій.

Закликаємо вас зупинитися і не допустити чергового кровопролиття в нашому місті. Пам’ятаймо, що від громадської позиції кожного із нас залежить мир і спокій не лише в нашому місті, а і у всій державі.
29.01.2014 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter