Тулуб вже вирішив, на кого "повісити" ремонт Черкаської ОДА: на випадкових свідків, яких хапали менти

Тулуб вже вирішив, на кого "повісити" ремонт Черкаської ОДА: на випадкових свідків, яких хапали менти У вівторок голова облдержадміністрації Сергій Тулуб, який, як особливо підкреслюють у Черкаській ОДА, на даний час перебуває у відпустці, знайшов час поспілкуватися із журналістами щодо ситуації на Черкащині.
Під час прес-конференції очільник області висловив стурбованість тим, що відбувається, і підкреслив важливість обопільного прагнення сторін-опонентів відмовитися від агресії та повернути ситуацію в правове русло.
Коментуючи події, що сталися на Черкащині в ніч з 23 на 24 та 27 січня, голова ОДА назвав їх спланованою акцією агресії з боку зовнішніх сил та наслідком безвідповідальних дій місцевої опозиції.
«Учасники цього «мирного» зібрання були спеціально підготовлені: озброєні кийками, коктейлями Молотова та шумовими гранатами. Якщо зважити й те, що серед затриманих були жителі Київської, Тернопільської та Львівської областей, то це нагадує сплановану та добре організовану акцію агресії. Звичайно, як громадянин, спокійно я це не сприймаю. А як взагалі можна спокійно сприймати насилля та вандалізм? Зараз агресивно виміщають злобу на майні в адміністративній споруді. А завтра можуть виплеснути свою агресію де завгодно. Яка користь від цього людям і суспільству? Я бачив очі тих, хто трощив будівлю, і повірте мені, вони були пустими», - розповів очільник області.
За словами голови ОДА, сума збитків наразі обраховується, джерелом відшкодування стануть кошти, виділені на відзначення 60-річчя з дня утворення області, а також компенсують частину збитків і самі винуватці.
Всього на сьогодні затримано 66 осіб. Щодо 41 особи – вже прийняті рішення, справа 14 осіб ще розглядається, інші 8 знаходяться під домашнім арештом.
29.01.2014 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter