Голова Апеляційного суду області Бабенко- черкащанам: не вбивайте, не крадіть, не ґвалтуйте, не зловживайте службовим становищем

На черкаських вулицях силовики затримують людей без поважних причин, у райвідділках – катування й знущання. Затриманих розвозять по райсудам, щоб у тиші дати всім як під копірку виписаний вирок – 2 місяці ув`язнення. Погодьмося, це дуже зручний час для того, щоб нагадати людям про вічне. Голова Апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко звернувся до черкащан з проханням не порушувати біблейські заповіді. І тоді в них не буде претензій до суддів. Щоправда, що робити тим, кого катує міліція, Бабенко не написав. Можливо, іншим разом?

Усіх людей, незалежно від їхніх політичних уподобань, закликаю не порушувати Закон і повернутися до цивілізованого та законного вирішення спорів!
Також наголошую, що вбивства, спричинення тяжких тілесних ушкоджень, ґвалтування, погроми, підпали тощо, не можуть бути виправданими будь-якими політичними мотивами.
Суди самі не заводять справи й не обирають, які з них розглядати, а які – ні. Усі без винятку кримінальні, цивільні, чи адміністративні справи, які надходять до суду, будуть розглянуті у визначеному Законом порядку, з урахуванням усіх обставин та на підставі доказів, які надають суду учасники процесу. Проте заклики осіб під стінами будівлі суду, щодо смерті суддів та членів їхніх родин не допомагають суддям у роботі.
Щодо заяв про упередженість суду, то роз’яснюю усім громадянам України незалежно від політичних переконань: не вбивайте, не крадіть, не ґвалтуйте, не зловживайте службовим становищем, одним словом, не порушуйте Закон – і у вас не буде жодної підстави сумніватися у справедливості судових рішень.
28.01.2014 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter