Томенко й Геращенко вимагають, щоб до Черкас приїхала Уповноважена з прав людини Лутковська: міліція піддає людей тортурам і знущається

Народні депутати Украіни Ірина Геращенко та Микола Томенко звертаються з вимогою до уповновноваженого з прав людини Валеріі Лутковською з вимогою терміново виїхати в Черкаси , щоб на місті вивчити факти тортур та знущань над громадянами з боку представників "Беркуту" та провоохоронних органів. Народні депутати відвідали постраждалих та травмованих у лікарні. Серед них не лише учасники акцій протесту, які наголошують, що не брали участі в жодних провокаційних діях, але і прості перехожі, які потрапили під дубини "Беркуту" тільки тому, що опинилися біля облради. Як розповів черкащанин Михайло Компанієць, він повертався додому, як на нього налетів «Беркут». Хоч він підняв угору руки і кричав, що не має жодного відношення до політики, його били ногами більше 10 силовиків, затягли по землі у приміщення облради, поливали крижаною водою, витягували на мороз. За його свідченнями , серед постраждалих були і жінки.
Народні депутати вимагають від Лутковськоі терміново зайнятисясвоіми безпосередніми обов'язками і зупинити тортури над затриманими і протестувальниками.
Політики розповіли, що в лікарню було доставлено 12 людей, точна кількість затриманих у райвідділках, серед яких є і травмовані , невідома.
27.01.2014 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter