Томенко - "посіпакам Тулуба": "донецькі" завтра втічуть, а вам дивитися людям в очі

Народний депутат Микола Томенко звернувся до черкаських правоохоронців, працівників прокуратури та судів, а також до журналістів з проханням стати на захист українського народу, а не донецького клану, який нині панує на Черкащині.
«Останні події, що відбуваються зокрема і на Черкащині, засвідчують той факт, що не сьогодні, то завтра так звані «донецькі», що нині окупували Черкаську область, залишать територію нашого краю. При цьому найцікавіше, що повернуться вони не в Донецьк, і навіть не в Київ, а, скоріше за все, в Іспанію чи інші європейські країни, де вони встигли збудувати будинки та купити нерухомість. А місцевим міліціонерам, суддям та прокурорам, які в більшості своїй сьогодні, на жаль, виконують неправомірні вказівки цих представників донецького клану, треба буде далі жити серед людей і нести на собі моральну відповідальність за ті рішення проти народу, які вони сьогодні виконують», – зазначив Микола Томенко.
Він зауважив, що сумною є історія з чиновництвом і навіть з журналістами, багато з яких вірою і правдою служили донецьким, що панують на Черкащині, натомість під час сумновідомих подій останніх днів попали під «гарячу руку» правоохоронців, і в них ніхто не запитав – вони журналісти з видання, яке 4 роки славило Януковича, Азарова і Тулуба, чи видання, яке їх критикувало.
«Хочеться тут перефразувати відому фразу: «Ну що, тобі допомогли ці «донецькі»?.. Тому ще раз як людина, що народилася на Черкащині, звертаюся до вас з проханням стати на захист українського народу і черкащан, а не на захист політичного режиму Януковича та їх ставлеників на Черкащині», – закликав Микола Томенко.
26.01.2014 20:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter