Віктор Тимошенко просить надавати йому інформацію про міліціонерів, які били людей, та суддів, що приймали протизаконні рішення

Віктор Тимошенко просить надавати йому  інформацію про міліціонерів, які били людей, та суддів, що приймали протизаконні  рішенняПрес-служба народного депутата Віктора Тимошенка оприлюднила його заяву, щодо подій 24-25 січня в Черкасах. Зокрема, у заяві говориться:
«24-25 січня 2014 року правоохоронні органи Черкащини почали жорстокі репресії проти черкащан, було затримано більше 50 осіб, серед постраждалих багато молоді, є навіть неповнолітні. Молодь затримувалась прямо на вулицях і без пред’явлення будь-яких звинувачень вивозилась в автозаках у невідомому напрямку. 41 особа рішеннями судів була кинута за грати, серед тих, кого відпустили, багато побитих і скалічених.
Я попереджаю правоохоронців, що відповідальність кожного з них за протиправні дії обов’язково настане і закликаю не виконувати злочинні накази, які їм можуть віддаватися. Те ж стосується і суддів, що приймали протизаконні рішення.
Мої адвокати з сьогоднішнього дня почали працювати по правовій підтримці затриманих і проведенню заходів по їх звільненню.
Черащан, які мають докази протиправних дій працівників міліції та суддів, знають їх імена, посади та адреси прошу терміново надати їх у мої приймальні, що працюють у Черкасах, Смілі та Кам’янці. Я особисто буду контролювати, щоб кожен хто бив, знущався чи скоював інші протиправні дії щодо затриманих не уникнув справедливого покарання»,- говориться у заяві народного депутата.
26.01.2014 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter