Черкаські ветерани Веретільника засудили лідерів опозиції за "екстремізм фашистів"

На офіційному сайті Черкаської ОДА оприлюднене звернення обласної організації ветеранів з приводу подій у державі.
Черкаську обласну організацію ветеранів глибоко тривожить суспільно-політична ситуація, що склалася в м. Києві.
Опозиційні сили, поставивши собі за мету антиконституційне захоплення влади, організацію державного перевороту, розколюють країну, спровоковують кровопролитні сутички з правоохоронцями в центрі столиці.
Заклики опозиційних лідерів до радикальних дій і насилля є відвертим проявом екстремізму фашистів.
Як свідчать останні події, лідери опозиційних політичних партій остаточно втратили контроль над натовпом, дискредитували себе в очах народу, з яким вони не мають нічого спільного.
Навпаки, сьогодні опозиційні сили ведуть цинічну боротьбу з власним народом.
Як ті, хто захищав свою Батьківщину від ворогів, піднімав країну з руїни, розбудовував її своєю тяжкою працею, ми засуджуємо насилля, агресію і вандалізм майданів та їхніх лідерів.
Як ті, хто знає ціну миру, ми виступаємо за мирне врегулювання політичної ситуації і закликаємо всі політичні сили знайти компроміс, припинити ворожнечу.
Ми звертаємося до Президента України Віктора Федоровича Януковича як гаранта Конституції з проханням не допустити конституційного перевороту в країні, вжити заходи щодо наведення порядку і дотримання законності як основи держави.
Також ми звертаємося до правоохоронних органів, органів прокуратури виявити і покарати організаторів і виконавців масових безпорядків і погромів.
26.01.2014 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter