Після зриву сесії Черкаської міськради 25 січня, депутати змусили Білоусова призначити засідання на понеділок

Як інформують у ПВД, вчорашня сесія Черкаської міськради не відбулася. На засідання прийшли лише 15 депутатів.
Депутати змусили секретаря міської ради, в.о міського голови, Віктора Білоусова скликати позачергову сесію на понеділок на 10.00. Спершу було вирішено провести сесію в кабінеті № 206 міськвиконкому. До речі, саме там встановлені веб-камери, тож засідання можна було дивитися через інтернет. Однак вже за кілька годин місце проведення було змінено. Це приміщення колишньої будівлі Придніпровського райвиконкому.

Депутати, які прийшли на засідання, напрацювали проект звернення, котрий планують розглянути у понеділок, 27 січня.

Президенту України
Кабінету міністрів України


Звернення депутатів Черкаської міській раді
25 січня 2014 року

З грудня 2014 року в країні відбувається найпотужніший і найбільш тривалий, за всі роки незалежності України, конфлікт – між владою України і народом. Непослідовні та незрозумілі дії влади спровокували цей конфлікт. Як наслідок - НАРОД вийшов на Майдан. Справедливі й обґрунтовані вимоги НАРОДУ влада ігнорує. Навпаки, своїми діями вона провокує подальше загострення конфлікту. Єдиним законним механізмом висловлювати свою незгодою з діями влади для народу України є мирні протести.

Але прийнявши 16 січня 2014 року безпрецедентним способом, без підрахунку голосів, без встановлення результатів голосування, так звані «закони», що явно суперечать Конституції, Верховна Рада України позбавила людей можливості захищати свої права мирним шляхом. Такими діями влада поглибила суспільний конфлікт та перевела його в ще більш жорстоке протистояння, яке розгорілося у більшості обласних центрів країни, в т.ч. і в Черкасах та призвело до трагічних наслідків. Висловлюємо скорботу за невинно убієнними та закатованими спецпідрозділом МВС «Беркут» українцями.

Ми вважаємо:
1. Слова прем’єр-міністра України М.Азарова про те, що на Майдані Незалежності в Києві знаходяться терористи, екстремісти та бандити, як такі, що паплюжать право громадян на проведення мирних протестів. Адже там, на Майдані, зібралися люди, у тому числі з Черкас, які прагнуть жити у вільній, демократичній Україні з європейськими цінностями.
2. Депутатів Верховної Ради України, які 16 січня проголосували за неконституційних рішень і в незаконний спосіб, винними в поглибленні громадського протистояння, яке призвело вже до людських жертв.

Ми вимагаємо:
- Скасувати антинародні та антиконституційні «закони», прийняті Верховною Радою України 16 січня 2014 року та Постанови Кабінету Міністрів України, що розширюють можливості застосування засобів спецпризначення проти мирних демонстрантів та обмежують права пересування громадян України.
- Негайної відставки міністра внутрішніх справ України Василя Захарченка, як персонально відповідального за дії міліції. Негайно припинити тортури, знущання та інші незаконні дії спецпідрозділів «Беркут» та інших. Покарати винних в застосуванні тортур та знущань над громадянами України;
- Негайної відставки уряду України на чолі з Прем’єр-міністром М.Азаровим як відповідального за зрив підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, що в свою чергу призвело до дестабілізації ситуації в Україні;
- Призначити позачергові вибори міського голови міста Черкаси, як це передбачено Законодавством України.

Депутати Черкаської міської ради
26.01.2014 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter