Удар-Тулубу: Ви показали своє справжнє бандитське обличчя та донецьку натуру

Лідер черкаського «Удару» Віталій Іляшенко оприлюднив на своїй сторінці в «Фейсбук» звернення до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.

Вельмишановний черкаський губернаторе!
Нам стало відомо про Ваше раптове повернення із відпустки з Іспанії, яке супроводжувало знищення «під шумок» документів про незаконні тендера обласної адміністрації, де були відмиті брудні кошти!
За Вашою вказівкою в Черкаси прибув із Луганська незаконний спецпідрозділ «Беркут», який в центрі міста жорстко побив мирних людей та забрав у них із карманів кошти. Маю докази та свідків. Очікуйте судових позовів, як зараз так і після вашої відставки!
З Вашої ініціативи було привезено із сусідніх областей та зокрема із Кіровоградської області більше 150 бандитів-тітушок, які б’ють вітрини магазинів черкаських підприємців!
Це призвело до поширення хаосу у місті і саме через це Ви зовсім не контролюєте ситуацію!
Ви показали своє справжнє бандитське обличчя та донецьку натуру!
Сьогодні проти Вас агресивно налаштувались сотні черкащан і вони вважають губернатора своїм особистим ворогом, тому що саме через Вас затримали їх дітей, які мирно пероходили по центру міста!
Тепер черкащани через таку агресію готові тисячами виходити на вулиці з протестами та вимагати вашої відставки та відповідальності за скоєне!
За одну добу всі міста та райони області дізнаються про події, які відбулись у Черкасах та із ще більшим завзяттям вийдуть на масові протести і вимагатимуть відставки Ваших посіпак-голів районних адміністрацій та районних рад, які займаються грабуванням свого власного народу.
Вважайте, що саме Ви і підштовхнули їх до цього.
Вам - ганьба, відставка та відповідальність за вчинене, а народу - слава!
26.01.2014 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter