"Алло, алло, какие вести? Давно я дома не была..." Тулуб звернувся до черкащан з проханням не слухати "озвірілих лідерів опозиції"

"Алло, алло, какие вести? Давно я дома не была..." Тулуб звернувся до черкащан з проханням не слухати "озвірілих лідерів опозиції" Як інформують у Черкаській ОДА, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб звернувся до жителів області з приводу ситуації в Україні та області.
Останні події, що відбуваються в нашій країні, не залишають байдужими нікого. І це зрозуміло.
Адже опозиційні політичні сили, цинічно використовуючи учасників євромайдану, намагаються за будь-яку ціну і будь-якими засобами реалізувати свій брудний спецпроект захоплення влади. Наслідком цього вже є пролита кров і смерть декількох молодих людей.
Ареною жорстокої боротьби озвірілих лідерів опозиції стала не лише столиця нашої держави, а й обласні центри. Хвиля агресії, насилля, погромів і вандалізму докотилася до Черкас.
В четвер, всупереч забороні суду, півтори тисячі молодиків, озброєних дубинками, металевими прутами, піротехнічними засобами і камінням здійснили спробу захопити приміщення обласних органів влади.
Нахабно ігноруючи вимоги правоохоронців про збереження спокою та недопущення масових заворушень, агресивно налаштовані учасники заблокували будівлю обласної державної адміністрації та обласної ради з метою їх захоплення. Для цього вони вибивали двері, вікна, здійснювали підпали, незаконно проникали в приміщення. Результатом таких дій заворушників стали спалені меблі, знищені документи та оргтехніка, розбиті кабінети. Сума завданих збитків обраховується мільйонами гривень.
Але не це головне!
Найжахливіше, що в політичні ігри дорослих втягнуті діти і молодь. Тому, насамперед, звертаюся до батьків, до всіх небайдужих людей старших поколінь – збережіть їхні юні душі і життя. Не допустіть горя і болю в сім’ю і, що найстрашніше, – втрати дитини. Не залишайте своїх дітей наодинці в їх перших дорослих кроках. Скористайтеся своїм досвідом, мудрістю в ім’я їх майбутнього.
Аби не постраждали не причетні до цих подій особи, звертаюся до правоохоронних органів – провести об’єктивне, всебічне, неупереджене розслідування всіх обставин скоєних правопорушень, адже у ваших руках долі молодих людей.
Звертаюся також до учасників подібних протизаконних акцій та їх організаторів – насамперед до політичних опонентів влади: пам’ятайте, що силове протистояння, екстремізм ведуть лише до подальшого напруження в суспільстві. Я поважаю ваші політичні погляди і громадянську позицію і закликаю неухильно дотримуватися законності і порядку.
Прошу громадян, моїх шановних земляків не піддаватися на будь-які провокації та утримуватися від втягнення вас в антиконституційні акції.
Сьогодні ми маємо всі долучитися до ініційованого Президентом Віктором Федоровичем Януковичем загальноукраїнського діалогу задля вирішення суспільно-політичного конфлікту. Іншого шляху у нас немає, бо конфронтація і насилля – це шлях до руйнування.
Глибоко переконаний, що всі ви вірите у завтрашній світлий день України. А він не в гаслах майданів, а в щоденній напруженій праці всієї громади на благо українського народу.
Впевнений, що всі ви налаштовані на мир, злагоду і добро!
Як ми вже інформували, під час штурму Черкаської ОДА Сергій Тулуб, за свідченням працівників ОДА, перебував у відпустці в Іспанії, де його був підданий троллінгу з боку активістів євромайдану.
25.01.2014 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter