Віктор Тимошенко: Держдеп США розбереться з елітною нерухомістю «іспанського кабальєро Серьожі Барселони»

Віктор Тимошенко: Держдеп США розбереться з елітною нерухомістю «іспанського кабальєро Серьожі Барселони» Як уже повідомлялось «Провінцією», народний депутат Віктор Тимошенко звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою провести перевірку даних декларації про майно Голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба. Адже згідно з документами, опублікованими у ЗМІ, випливає наявність у Голови Черкаської ОДА та членів його родини елітної нерухомості в Іспанії. В декларації Сергія Тулуба ця інформація відсутня.
Сьогодні прес-служба народного депутата повідомила, що на запит народного депутата отримана відповідь. Генпрокуратура переадресувала депутатський запит у Міністерство доходів і зборів, а там відповіли, що на сьогодні «відсутні законодавчі підстави для проведення спеціальної перевірки достовірності відомостей, зазначених Тулубом С.Б., у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру».
Втім, народний депутат Віктор Тимошенко не зупинився на цьому і вже звернувся до української діаспори в США, де, за інформацією джерел, у Сергія Тулуба теж може бути нерухомість. Діаспора ініціює вимогу до Держдепу провести перевірку наявності у Сергія Тулуба елітної нерухомості у Сполучених Штатах і запровадити проти нього санкції: скасувати візи та заморозити рахунки.
«Можливо, Держдеп США швидше, ніж українські інституції, розбереться із елітною нерухомістю багатого «іспанського кабальєро Серьожі Барселони»,- коментує ситуацію Віктор Тимошенко.- А за ним до санкцій підключиться і ЄС. Власність Тулуба за кордоном має бути арештована, а гроші, витрачені на неї, повернути в Україну».
24.01.2014 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter