Засівши "в окопах під Ташкентом", черкаські регіонали зробили напівістеричну заяву з приводу...

Фракція партії регіонів у Черкаській міській раді поширила заяву з приводу останніх подій в Україні. Стилістику й орфографію цього документу збережено...
Ми, депутати Черкаської міської ради, які входять до фракції Партії регіонів, занепокоєні подіями, які сьогодні відбуваються в Україні. Україна перебуває на межі громадянської війни.
Війни не з владою – бо бабуся, яка вийшла купити молока, і яку відштовхують від молочного кіоску та кричать їй в обличчя, що вона підтримує бізнес «регіоналів», не є владою. Як не є ворогом і людина, що лише мислить інакше, ніж ти. Але те, що відбувається сьогодні, уже не розбирає, із ким йому боротися. Поряд із гаслами проти влади, сьогодні вже починають з’являтися і антисемітські заклики…
Якщо боротьба, що точиться сьогодні, є справедливою і праведною, то як може добро нести зло?.. Як гуманні слова про справедливість, правду та свободу можуть обертатися на літаючі каменюки?..
Можуть, якщо не вслухатися у патетику красивих слів - і проаналізувати - які, насправді, цинічні речі, вони приховують.
Сьогодні в Україні розпочалася жорстока боротьба за владу. Боротьба за владу з боку тих, хто при владі вже був. Тих, хто готовий спекулювати на вічному прагненні людей до кращого. Тих, хто заради реваншу готовий використати, як гарматне м'ясо, тисячі цих людей.
За досить короткий час, завдяки соціальним ініціативам Президента України, відчутну допомогу отримали сотні тисяч людей. А що зробили ті, хто привів людей на Майдан? Ми лише чуємо від них, що допомагати людям їм заважає відсутність важелів впливу. Але багато хто із них мав ці важелі – і сьогодні, за бажання, також може допомагати тисячам простих українців – замість кидати їх на барикади.
Жадоба до влади не зупиняється ні перед чим. Оскільки перемогти на виборах політично інертні лідери опозиції не здатні, вони провокують людей на силове протистояння та масовий безлад, які супроводжуються насильством та переслідуванням людей з іншою позицією. Під гаслами боротьби за народні інтереси людей використовують для спроби силового захоплення державної влади.
Загибель людей, штурм державних установ, спалені автобуси, розтрощені приміщення - чи цього прагнули люди, яких виводили на Майдан для нібито захисту їхніх прав?
Чи хочуть звичайні люди, які ходять на роботу, виховують дітей чи няньчать внуків, того безладу, анархії та вседозволеності, які сьогодні можуть запанувати на вулицях наших міст?
Ми рішуче засуджуємо політичні спекуляції і цинічну гру із життям людей, підбурювання їх до братовбивчої війни та розколу суспільства.
Ми співчуваємо тим, хто загинув у цій боротьбі, і тим, хто поранений.
Ми поважаємо позицію кожної людини, її думку, її право на мирний протест. Проте рішуче засуджуємо будь-які силові, радикальні дії - і вимагаємо притягнення до відповідальності тих, хто спровокував цю війну та брав участь у протизаконних діях.
Ми закликаємо до мирного врегулювання конфлікту – заради людей – та до конструктивного діалогу та законних дій – заради України та всіх її громадян.

Від Провінції: під час сьогоднішніх подій жоден (!) представник потужної Черкаської обласної та міської організацій Партії регіонів у Черкаській області не вийшов до людей, щоб пояснити переваги «соціальних ініціатив Президента» Януковича та хибність «деструктивних дій опозиції».
24.01.2014 00:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter