Екс-міністр юстиції: Олійник та Колесніченко - інтелектуально неспроможні. Їхній законопроект має одного автора - ФСБ Росії

В інтерв`ю Главкому колишній міністр юстиції України Сергій Головатий дав оцінку законопроекту Колесніченка-Олійника…
- Як ви оцінюєте скандальний законопроект Колесниченка-Олійника, який явно не відповідає багатьом статтям Конституції, зокрема 22-ї? Чи в таких умовах доречно взагалі говорити про зміну Конституції в парламенті?

По-перше, це – законопроект не Колєсніченка-Олійника. Обидвоє - інтелектуально неспроможні на такий системний «витвір мистецтва». Авторство - неукраїнського (і не тільки територіально) походження. Це справа «мозкових центрів» ФСБ Росії незалежно від того, де вони розташовані – тут чи там. Погляньте на інші закопроекти, під якими стоїть підпис Колєсніченка. Особливо – про «засади мовної політики», чи що відповідає його суті: «про російську як другу державну мову в Україні». Однакова цілеспрямованість: зруйнувати все, що до цього було зроблено на рівні Конституції для зміцнення України як держави незалежної і демократичної, в якій визнано принципи прав людини і верховества права. Однакова «техніка» спроб ухвалення: нелегітимна.
А, по-друге, оцей ФСБ-шний витвір суперечить не лише статі 22 Конституції. Куди набагато серйозніше те, що здійснена у найближчому його легалізація розчерком пера Януковича – це конкретний крок на вирівнювання природи політичних режимів у Росії, Білорусі та Україні. Дарма, що цей «витвір» не було ухвалено за визначеною юридичною процедурою. Для них головне – що це в Україні стане псевдоюридичною базою для тотальних політичних репресій. Почитайте, що намальовано на блозі під прізвищем Колесниченка. Там – «пояснювальна записка» від Путіна. Стверджується, що нарешті Україна стане «правовою державою». Росія Путіна та Білорусь Лукашенка – уже давно такі. Колись була «правова держава Адольфа Гітлера». Тоді на своїй землі називалася: «Furer Adolf Hitler Reachtsstaat». А тепер українців «ощасливлено» народженням «правової держави фюрера Януковича».
Так от: найголовніше – усе, що системно за роки правління Януковича виконано за наказом Кремля, сукупно суперечить засадам конституційного ладу України, які чітко визначені у першому розділі Конституції. Цим - поставлено велику жирну крапку стосовно: демократії (ст. 1), прав і свобод людини (ст.3), права виключно народу змінювати конституційний лад (ст.5), поділу влади (ст. 6), гарантування місцевого самоврядування (ст. 7), принципу верховенства права (ст.8), найвищої сили норм Конституції України (ст. 8), української мови як єдиної державної (ст.8), заборони цензури (ст. 15), заборони розташування на території України іноземних військоіих баз (ст. 17) і т.д. Що маємо, як кажуть, «у сухому підсумку»?
А те, що відтак в Україні офіційно започатковано не словесну, а реальну диктатуру - з усіма її наслідками. А тепер згадайте про те, що на початку 90-х років минулого століття на увесь світ волали «мозковики» Кремля: вони запевняли, передовсім Захід, в тім, що «незалежна Україна як проект» протримається не довше 20 років. Період правління в Україні від початку 2010 року до 16 січня 2014 року красномовно свідчить про те, заради чого цю владу здобувалось. А назагал хочу сказати так: якщо пан Леонід Кравчук, з чиїм ім'ям пов'язане народження незалежної-непідмосковної України, хто був і її першим Президентом, а перед тим – Головою Верховної Ради, не відчуває, що 16 січня у будинку під тим самим куполом, де й проголошувалась під його головуванням незалежність, не є тією останньою краплею, що переповнює чашу, та не подасть у відставку як Голова Конституційної Асамблеї, тоді він залишається співучасником злочину. Злочину – назва якого: «знищення України як незалежної держави з європейською перспективою». Яка від Асамблеї Конституція? Кому – Конституція? У Сталіна теж була «своя» Конституція – 1936 року. А у 37-му – масове вбивство під покровом цієї «конституції». У Брежнєва – була своя, 1977 року. Кравчукові дуже добре відомо про її наслідки. Тому у рік свого величного ювілею найкращий подарунок він може зробити собі сам – відмежуватися від тирана. Хіба у світі є ще щось інше найвище, аніж людська гідність?
20.01.2014 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:39 20.01.2014 alladin:
А все провокации и нынешний беспредел имеет одного автора и спонсора - США.