Черкаські комуністи засудили "шашні" Яценюка з "головним терористом світу" - США

Черкаські комуністи засудили "шашні" Яценюка з "головним терористом світу" - США Черкаський обласний комітет Компартії України оприлюднив офіційну заяву з приводу звернення лідера «батьківщини» Арсенія Яценюка до США. Текст заяви нижче.
12 січня 2014 року, на так званому віче учасників «євромайдану» у м. Києві, керівник «опозиції» А.Яценюк заявив про те,що в Сполучені Штати Америки буде направлена делегація на чолі з Б. Тарасюком з повноваженнями вести переговори про надання Сполученими Штатами Америки допомоги Україні для виконання вимог учасників «євромайдану».
Така заява Яценюка викликала велике обурення і стурбованість комуністів і прихильників Комуністичної партії України на Черкащині.
Чи мав право Яценюк робити таку заяву, і чим керувалися ті, хто надав повноваження Тарасюку вести переговори із США, та й ще по такому питанню?
По – перше.
Учасники «євромайдану», яка б їх кількість не була, не представляють весь народ України.
По – друге.
Учасники «євромайдану» не мають права надавати такі повноваження Яценюку і Тарасюку, навіть тоді, якщо ці учасники голосують за таке, бо вони представляють лише частину населення України.
По – третє.
Це ж якою Яценюку потрібно бути цинічною і нахабною людиною, щоб ігнорувати іншу частину народу України, яка має іншу думку щодо зовнішньо – економічного вибору України, і яка б, ніколи не підтримала пропозиції про звернення за допомогою до США, не маючи на це повноважень, і одночасно, вважаючи таке звернення грубим порушенням Конституції і Законів України і таким, що загрожує національним інтересам України і має ознаки державної зради.
По – четверте.
Про яку ж допомогу США для України йде мова?
Допомога коштами, для підтримки учасників «євромайдану», бо мабуть у них уже закінчуються гроші?
Для дальшої дестабілізації суспільно – політичної ситуації в Україні та руйнування пам’ятників В. І. Леніну і воїнам Великої Вітчизняної війни та глумління над їх могилами?
Чи введення військ США або НАТО в Україну, щоб повторити історію Югославії, Іраку, Афганістану, Лівії, Єгипту, Сирії та інших країн?
Втрачаючи контроль і не знаючи що робити далі із спровокованим «євромайданом» Яценюк і його компанія за прикладом Мазепи, Петлюри, Скоропадського і Бандери вирішили звернутися за допомогою до США. Адже їм не змогли допомогтині окремі члени Європарламенту і Євросоюзу, ні Меркель, ні Кваснєвський, ні Качинський, ні посол США і навіть греко – католицькі ксьондзи.
Залишилося одне. Звернутися за допомогою до головного терориста світу – Сполучених Штатів Америки.
Такі дії Яценюка і його поплічників Кличко і Тягнибока, за згодою яких він робить такі заяви і пропозиції, повинні викликати всенародний осуд, а діюча влада зобов’язала серйозно і на основі законів реагувати на це.
Дуже багато все дозволеного, за потуранням влади, натворили ці так звані «євроінтегратори».
Безнаказано неофашисти, разом із учасниками «євромайдану», провели на Хрещатику в Києві парад фашистів, наглумившись над пам’яттю тисяч солдатів Великої Вітчизняної війни, які захищали і визволяли Київ від німецько – фашистських загарбників та їх посіпак.
На одній щоглі із державним прапором біля будинку Київської міської ради і міської державної адміністрації висить чорно – червоний бандерівський прапор.
На це спокійно дивиться влада і кияни. Незрозумілою є позиція Яценюка і Кличка. Адже представників народу, до якого вони належать, в роки війни у Бабиному яру розстрілювали гітлерівські і українські націонал – фашисти, ідеї яких сьогодні сповідують неофашисти із «Свободи».
У Києві та інших містах і селах України неофашисти руйнують пам’ятники В. І. Леніну, продовжують глумитися і оскверняти братські могили полеглих радянських солдатів, партизанів і підпільників.
Це все твориться не тільки при мовчазній згоді влади та місцевих рад, ай людей, в тому числі тих, які знаходяться на «євромайдані».
Ситуація в країні загрозлива. Вона може привести до прямого протистояння простих людей, які мають діаметрально протилежні погляди і бачення щодо майбутнього України.
Все це провокується лідерами так званої «опозиції» і «євромайдану», та часто незрозумілою позицією діючої державної влади.
Вихід із цієї складної ситуації ми бачимо у проведенні всеукраїнського референдуму щодо зовнішньо – економічного вибору України, значного поліпшення життя людей в усіх його сферах, притягненням до кримінальної відповідальності тих, хто оскверняє святині, пропагує і насаджує фашизм та вчиняє дії, які за ознаками є державною зрадою.
17.01.2014 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter