Орденоносного Мушиєка "виховали" Анатолій Бондаренко й Володимир Гресь

Орденоносного Мушиєка "виховали" Анатолій Бондаренко й Володимир ГресьЯк ми вже повідомляли, на честь 60-річчя Черкаської області Президент України Віктор Янукович відзначив державними нагородами видатних черкащан. Зокрема, орденом «За заслуги» III ступеня було відзначено депутата Черкаської обласної ради від опозиційної «Батьківщини» Михайла Мушиєка. Докладно про це читайте «За заслуги перед Батькивщиной?».
Нагадаємо, що в тексті Указу опозиційний депутат представлений членом громадської організації «Моя рідна земля». Цікаво, що за даними державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр», засновниками ГО «Моя рідна земля» є Бондаренко Анатолій Васильович (депутат Черкаської облради, голова обласної організації ВО «Батьківщина»), Гресь Володимир Анатолійович (депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини», екс-голова Черкаської облради) та Шатайло Олена Володимирівна.
Якщо діяльність рядового члена ГО «Моя рідна земля» отримала таку високу відзнаку від Президента України, то на яку нагороду від Януковича можуть розраховувати Бондаренко з Гресем, які виховали такого видатного черкащанина?
- Може Героя дадуть, Анатолію Васильовичу?
15.01.2014 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter