Тулуб зізнався, чому з таким завзяттям він кохає Черкащину вже 4 рік поспіль. Завинила Соснівка, де в 1975 році він зламав лижі

Тулуб зізнався, чому з таким завзяттям він кохає Черкащину вже 4 рік поспіль. Завинила Соснівка, де в 1975 році він зламав лижі Зворушливу історію про вплив черкаської землі на дитячу та юнацьку свідомість сподвижника Януковича – голову Черкаської ОДА Тулуба, поширила пресс-служба Черкаської ОДА.
«Незважаючи на те, що я виріс на Донеччині, Черкаський край ніколи не був для мене чужим – на цій землі народилися мої батьки. Протягом десяти років, аж допоки не вступив в інститут, я щоліта після навчання в школі міста Донецьк приїжджав до улюбленої бабусі Меланії Іванівни та дядька Федора Івановича у село Богуславець Золотоніського району. Все своє дитинство, скільки пам’ятаю, я приїздив до бабусі Меланії на літні канікули, але не для того, щоб відпочивати, а – працювати. У полі, на фермі, на жнивах… Всі зароблені гроші, до копійки, я віддавав бабусі. Вона раділа такій підмозі. Досі пам'ятаю, як приходив на тік та заробляв бабусі трудодні. А щонеділі я грав із однолітками у футбол – захищав спортивну честь рідного колгоспу. Коли в 1975-му одружився, то перша поїздка з молодою дружиною і рідним братом – до Черкас, до Богуславця, Синьооківки та Вознесенського до родичів. Пам’ятаю, як у Соснівці каталися на лижах – і зламали лижі!
Наша донька Владислава також у дитинстві і на шкільних канікулах підростала в сільських пейзажах Черкащини.
А ще дуже добре знаю село Білозір’я Черкаського району, де жила моя бабуся. Там, пригадую, я ходив у ліс, збирав горіхи…
Я пишаюся тим, що коріння мого роду з Черкащини: саме тут, серед прекрасних працьовитих людей, справжніх патріотів і трударів, у якійсь мірі формувався мій характер та світогляд».
09.01.2014 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter