УМВС: Після штовханини біля ЦДЮТ було госпіталізовано одного правоохоронця

Учасники акції не прислухались до вимог Державної виконавчої служби щодо заборони проведення заходу. Так у СЗГ УМВС в Черкаській області прокоментували учорашню бійку за участі правоохоронців у СЗГ УМВС в Черкаській області.
5 січня 2014 року в місті Черкаси на площі біля міськвиконкому Черкаським обласним осередком Всеукраїнського молодіжного громадського об’єднання «Демократичний альянс» було заплановано проведення заходу під назвою «Я обираю ЄС». Для охорони громадського порядку під час проведення заходу було задіяно 25 працівників міліції.
У зв’язку з тим, що 6 грудня 2013 року Черкаським окружним адміністративним судом було винесено постанову про обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання на площі біля Черкаської міської ради, працівниками державної виконавчої служби було доведено постанову учасникам заходу. Всупереч вимогам учасники акції намагалися провести захід та виставити апаратуру для демонстрації фільму. Працівники міліції утворили живий ланцюг та не дали здійснити дані заходи. Після цього організатори заходу перейшли на площу біля Центру дитячої та юнацької творчості для того щоб провести вказаний захід. Представник Центру дитячої та юнацької творчості довів до відома присутніх, що заявок та повідомлень на проведення заходу до Черкаського міськвиконкому «Демократичний альянс» не подавав.
Працівники міліції попередили учасників несанкціонованої акції про недопущення порушення громадського порядку.
Під час штовханини, що виникла біля Центру дитячої та юнацької творчості отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований працівник міліції. За даним фактом слідчим відділенням Придніпровського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), що карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
06.01.2014 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter