Одарич: Даценка погодили в Адміністрації Януковича, а на 194-му окрузі опозиція продемонструвала організаційну імпотенцію

Одарич: Даценка погодили в Адміністрації Януковича, а на 194-му окрузі опозиція продемонструвала організаційну імпотенцію Для Сергія Одарича, лідера Партії вільних демократів, результати виборів по двох черкаських округах не стали несподіванкою. За його словами, усе було прогнозоване. Про це Сергій Одарич повідомив під час ефіру на ТРК "Вікка", інформують у прес-службі ПВД.
-По 197 виборчому округу результати були прогнозованими. За кілька тижнів до виборів було очевидним, що Адміністрація Президента погодила кандидатуру Леоніда Даценка і дала команду кандидату від влади Павлу Костенку зніматися з перегонів , - зазначив Сергій Одарич.
Що стосується виборчого округу № 194 (з центром у Черкасах), то тут опозиція продемонструвала «повну організаційну імпотенцію» . За словами Сергія Одарича, він ще кілька тижнів тому говорив, де Микола Булатецький має зосередити свої зусилля. На його переконання, абсолютно неправильним було концентрувати свої сили на черкаському чи київському майданах, виступати перед людьми, яких не потрібно агітувати. Адже вони і так є свідомими. Необхідно було боротися за кожен голос у дворах.
- Тому було очевидним, що Поплавським своїми «походами у двори» привертав до себе більше уваги, ніж це робив Булатецький, який виступав на Майданах перед своїм електоратом, - заявив Сергій Одарич.
Водночас він вважає, що Миколі Булатецькому ще є за що боротися. Адже треба дочекатися, коли кандидати подадуть до ЦВК свої фінансові звіти. Саме там мають бути відзначені оті суми, які сплачувалися при ніби найманні агітаторів. Оскільки з кожним з них укладалася офіційна угода, то ці гроші мають фігурувати у фінансових звітах.
24.12.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter