Бондаренко: Максим Булатецький - злочинець? Ні, злочинці - міліція, яка пішла проти народу

Бондаренко: Максим Булатецький - злочинець? Ні, злочинці - міліція, яка пішла проти народуГолова черкаської обласної організації «Батьківщини» Анатолій Бондаренко зробив заяву з приводу підозри, врученної депутатові Черкаської міської ради Максимові Булатецькому працівниками прокуратури.
Влада вкотре засвідчує зневагу до черкащан, до місцевих депутатів, демонструє вибіркове правосуддя. Так, за підняття Прапора Європи на флагштоці перед міською радою щодо голови фракції "Батьківщина" у Черкаській міськраді Максима Булатецького порушили кримінальну справу. Прокуратура вручила депутату підозру начебто у застосуванні фізичної сили до міліціонера. Проте ми на мітингах у Черкасах спостерігаємо зовсім зворотну річ - саме міліція перешкоджає мирному волевиявленню черкащан, не даючи можливості поставити намета, висловити власну позицію.
Це черкаська міліція била неповнолітніх і депутатів 23 листопада на Соборній площі, це черкаський "Беркут" відряджали у Київ на Майдан кийками розганяти мирних мітингувальників, саме черкаська міліція розтрощила намета Штабу національного спротиву перед мерією. Це міліція прикриває діяльність "тітушок" та інших провокаторів від влади. Міліція прикривала масовий підкуп та адмінресурс під час виборів. То хто ж насправді є злочинцями?
Ми бачимо, як опозиціонерів по одному хочуть нейтралізувати: вдягти наручники, затулити рота, посадити до в'язниці. Але справжні бандити сидять у владних кріслах і дають вказівку розганяти та забороняти мирні мітинги. Максим Булатецький, як і десятки черкащан, прийшов на підняття Прапора Європи з мирними намірами. Натомість міліція штурхала депутатів, не даючи їм можливості вчинити волю громади - засвідчити євроінтергаційні прагнення черкащан.
Черкаська обласна організація "Батьківщина" вимагає негайно припинити політичні переслідування щодо Максима Булатецького, Ярослава Приходька та інших черкащан, до яких застосовують політичні переслідування! В інакшому разі ми будем змушені вжити більш радикальних дій!
20.12.2013 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter