"Ми Даценка душили-душили..."Тулуб привітав Поплавського й Даценка з "чесною перемогою"

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб привітав Михайла Поплавського та Леоніда Даценка з «чесною перемогою» на повторних виборах до Верховної Ради у 194-му та 197-му округах.
- Від імені обласної державної адміністрації, від себе особисто вітаю Поплавського Михайла Михайловича, Даценка Леоніда Миколайовича з чесною перемогою на повторних виборах народних депутатів України, - передають слова Тулуба у прес-службі Черкаської ОДА.
- Сьогодні Ви є виразниками суспільних настроїв черкащан та їх сподівань на ті кроки, яких область очікує від вищого законодавчого органу країни. Вільні та прозорі вибори, які відбулися 15 грудня, засвідчили, що Черкащина –край демократичних традицій, де влада шанує право людей на їх вибір та створює всі умови для його реалізації.
Відтепер Ви також несете відповідальність за розвиток Черкаського краю. І я сподіваюсь, що ми разом з Вами гідно відзначимо новими здобутками ювілейні дати наступного року: 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка та 60-річчя утворення Черкаської області.
Я бажаю Вам мудрих рішень, вивірених кроків та наснаги у реалізації своїх передвиборчих програм і тих обіцянок, які Ви дали черкащанам. А вони, у свою чергу, нехай Вами пишаються і не розчаровуються у своєму виборі.
Я сподіваюсь, що голос черкаської громади у Верховній Раді завдяки вашій роботі стане гучнішим. А Ваші пропозиції стануть основою до прогресивних змін у законодавстві».
Від Провінції: як повідомляють наші джерела в ОДА, до загальної редактури привітання Тулуба на адресу Даценка були такими...
18.12.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter