Кучма: Україна - банкрут, що ходить по світу з простягнутою рукою

Екс-президент Леонід Кучма вважає, що Україна перебуває на межі банкрутства. Про це він сказав за підсумками круглого столу в палаці "Україна".
"Країна, за великим рахунком, банкрут", - сказав Кучма.
За його словами, уряд планував зростання ВВП на 3,5%, а отримав падіння на 1,5%. "Мінус 5%! Де взяти цю цифру? Ходимо по всьому світу та просимо гроші", - сказав він.
Кучма також зазначив, що ситуація в країна така, що Янукович не піде на вступ до Митного союзу: "Жодної угоди про МС підписано не буде".
Він закликав до якнайшвидшого знаходження порозуміння між владою і опозицією: "Чим далі, тим гірше для країни. Висновки повинні зробити влада і опозиція".
Водночас, Кучма висловив розчарування тим, що на круглому столі "конкретика не обговорювалася".
"На такому зборищі питання не вирішиш. Але ми показали світу та суспільству, що діалог можливий", - заявив він.
Екс-президент також висловив розчарування з приводу спроб розігнати майдан у ніч на середу: "Якби не було такої спроби, то були б менш жорсткі вимоги до влади".
На прохання прокоментувати ситуацію в державі, Кучма відповів: "Якщо я скажу всю правду, мені треба буде виїхати із країни".
На питання, чи звільнив би він на місці Януковича міністра внутрішніх справ Віталія Захарченко, він сказав: "Не заганяй мене у глухий кут".
Українська правда
13.12.2013 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter