Томенко: Висока ймовірність, що Булатецького з виборів знімуть, а на 197-му - вибори зірвуть

«Ситуація з довиборами у п’яти «проблемних» округах зараз дещо менш актуалізована з огляду на події, що відбуваються в Україні. Натомість влада на місцях активно шукає шляхи, як зберегти свої посади і не допустити перемоги на цих виборах опозиційних кандидатів», – зазначив народний депутат Микола Томенко.
Так, наводячи для прикладу виборчі округи на Черкащині, Микола Томенко зауважив, що за результатами соцдосліджень, абсолютно очевидно, що в округах №194 та № 197 впевнено перемагають Микола Булатецький та Леонід Даценко.
«Тому, щоб врятувати свою посаду та зберегти реноме Партії регіонів (рейтинг популярності якої, за останніми дослідженнями, у Черкаській області складає біля 10%), керівництво області вирішило піти «найпростішим шляхом». Так, проти Миколи Булатецького подали позов з метою за кілька днів до голосування зняти його з виборчих перегонів», – зазначив Микола Томенко. За його словами, по відношенню до Леоніда Даценка готується інший сценарій – невизнання результатів або зрив виборів, оскільки на сьогодні дуже велика кількість окружних комісій досі не зібралися для того, щоб почати підготовку до проведення виборів.
«Тому для нас сьогодні важливо поінформувати всі уповноважені міжнародні структури, які повинні розуміти: якщо не буде реального впливу на забезпечення демократичних виборів бодай в частині участі опозиційних кандидатів на цих довиборах, то можна вважати, що наступні президентські чи парламентські вибори в Україні будуть проходити саме за таким «середньовічним» сценарієм», – підсумував народний депутат.
12.12.2013 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter