Білоусов прокоментував пригоди прапора ЄС перед його вікнами: виявляється, все влаштував хворий Карась для піару

Білоусов прокоментував пригоди прапора ЄС перед його вікнами: виявляється, все влаштував хворий Карась для піару Секретар міської ради Черкас Віктор Білоусов прокоментував події, що відбуваються на площі перед будівлею Черкаської міської ради. Як інформує прес-служба Черкаської міської ради, на думку Білоусова всі події з залученням громадськості на площі перед міськвиконкомом відбуваються поза межами правового поля:
- Незважаючи на чинне рішення суду про заборону масових акцій, тут щодня проходять несанкціоновані мітинги. А 11 грудня мав місце прецедент, який суперечить усім правовим та моральним нормам. Групою осіб, серед яких були і кандидати в народні депутати, і депутати міської та обласної рад, і навіть заступник міського голови, який офіційно перебуває нібито на лікарняному, було здійснено протизаконні дії з підняття прапору Євросоюзу. Через деякий час відбулося зняття прапору. Всі ці події відбуваються поза межами правового поля, - заявив Віктор Федорович.
На думку в.о. міського голови Черкас, такі дії інакше як правовим нігілізмом назвати неможливо. Адже самочинні дії з підняттям прапору ЄС на щоглі перед будівлею органу місцевого самоврядування порушують законодавство України в частині використання державної символіки, та суперечать регламенту роботи виконавчого комітету Черкаської міської ради.
- Мені дуже прикро, що прапор Євросоюзу став для місцевих політиків предметом спекуляції та нагнітання напруги в суспільстві, інформаційних спекуляцій, адже всі дії, зокрема, і підняття прапора, мають робитися в законний спосіб. Нагадаю, що частина громади міста вже висловила свою позицію стосовно ЄС ще 27 листопада, піднявши на Театральній площі прапор Євросоюзу. Сьогоднішня ж акція була спланована місцевими «політиками» для власного піару, - зазначає Віктор Білоусов
12.12.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter