Тулуб: На Черкащині ситуація стабільна, ми всі підтримали курс Президента

Тулуб: На Черкащині ситуація стабільна, ми всі підтримали курс Президента Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб прокоментував останні політичні події в Україні.
«Мітинги, стихійні заворушення не вирішують головних проблем, які хвилюють громадян.
Що дасть Всеукраїнських страйк, до якого закликають політики? Зупинку підприємств, тимчасове безробіття. Хіба цього прагнуть українці? Страйки не полегшать життя наших громадян, зате допоможуть окремим політикам вирішити свої особисті інтереси.
Ми розуміємо, див не буває – від підписання Угоди про асоціацію економіка одразу не зміниться, пенсії і зарплати за один день не стануть більшими. А про це треба думати у першу чергу. І сьогодні Президент і Уряд працюють у цьому напрямку. На днях Президент повернувся з Китаю, де домовлявся про 20 мільярдів доларів інвестицій для підтримки та модернізації вітчизняної економіки.
На Черкащині ситуація стабільна, керівники профільних управлінь та департаментів докладають усіх зусиль задля стабільної роботи підприємств та бюджетних установ.
Хочу підкреслити, що ми з розумінням ставимося до людей, які вийшли на мирні зібрання. Це вияв свободи слова. Звісно, нас усіх схвилювала подія, що відбулася у ніч з 30 листопада на 1 грудня на Майдані. Вона стала предметом обговорення на позачерговій сесії обласної ради, де дали слово всім представникам політичних сил. Ми всі підтримали курс Президента щодо наведення порядку і про захист інтересів громадян України. Треба мати мужність аби припинити протистояння і водночас захистити громадян. Впевнений, започаткований Віктором Януковичем процес нормалізації ситуації в країні шляхом обговорення у форматі круглого столу з лідерами різних політичних сил – це курс, який дає можливість з упевненістю дивитися у майбутнє», –заявив Сергій Тулуб.
11.12.2013 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter