Прокуратура: Заяви Одарича про те, що справа проти нього розсипається - це виключно позиція його захисту

Як інформує прес-служба прокуратури Черкаської області, сьогодні Шевченківський районний суд м. Києва проводив судовий розгляд кримінального провадження стосовно колишнього міського голови міста Черкаси Сергія Одарича.
Як повідомлялось раніше, він обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2, ст. 172, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 382 КК України (грубе порушення законодавства про працю, зловживання службовим становищем, невиконання судового рішення).
Як інформує прокуратура області, у коментарях ЗМІ обвинувачений заявив, що покази свідків стосовно нього повністю спростовані.
«Розповсюджена Одаричем С.О. інформація не відповідає дійсності, і є виключно позицією його захисту. Судовий розгляд справи триває, свідки почергово допитуються, все проводиться у відповідності з кримінальним процесуальним законодавством», - повідомила державний обвинувач Наталія Кругляк.
11.12.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:07 12.12.2013 pifik:
Реплика: сегодня судят С.Одарыча, за не законное увольнение когото,и сегодня в Черкасской мерии СИДЯТ (как гослужащие так и депутаты), у которых надо спосить: "Чем вы занимались в 90годах? Уверен многие жители Черкасс, могут ответить на этот вопрос.