Медведчук: В опозиції немає й не було ніякого плану дій

Лідер Громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук в інтерв'ю радіостанції "Голос Столиці" розповів, як оцінює дії опозиції, повідомляє УНН.
На думку політика, опозиційні парламентські партії сьогодні поводяться безграмотно.
"У них немає ні стратегічних цілей, ні завдань на сьогоднішній день. Провести дострокові президентські вибори - це з області фантастики, бо ще півтора року до президентських виборів і, наскільки я розумію, президент не погодиться добровільно піти у відставку. І немає такої ситуації, яка могла б змусити його це зробити", - стверджує Медведчук.
Він упевнений, що хаос в країні пов'язаний не з протестуючими на Майдані, а з відношенням влади в особі правоохоронців до тих людей , які вийшли підтримати курс на євроінтеграцію.
"1 грудня десятки тисяч людей прийшли на Хрещатик і на Майдан Незалежності саме тому , а не тому, що їх закликала політична опозиція", - вважає він.
На думку лідера "Українського вибору", у опозиції спочатку не було жодного плану, немає його і сьогодні.
"Якщо сьогодні вони хочуть притягнути до відповідальності і відправити у відставку уряд через те, що воно відмовилося від підписання кабального для України Угоди про асоціацію та Договору про Зону вільної торгівлі, то, по-перше, це несправедливо, по-друге, це не об'єктивно, і, по-третє, це необґрунтовано", - вважає Медведчук.
Політик нагадав, що українські експерти і вчені надавали суспільству аргументи економічного характеру, що свідчать про згубність підписання Угоди про асоціацію.
"Чому рік влада говорила, що європейський вибір безальтернативний - велике питання. Значить, вона не вивчила документи і не володіла ситуацією. Це питання, до речі, сьогодні задає влади і опозиція. Так, вони можуть говорити , що не знали. Але зобов'язані були знати ! Їм за це, до речі , платять гроші", - підсумував Віктор Медведчук.
11.12.2013 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter