DataLife Engine > Економіка > У першому півріччі 2026-го Черкащина посіла 11-те місце в Україні за показниками соціально-економічного розвитку

У першому півріччі 2026-го Черкащина посіла 11-те місце в Україні за показниками соціально-економічного розвитку


Сегодня, 10:50. Разместил: victor
За підсумками І півріччя цього року Черкащина посіла 11 місце серед областей України. Як повідомили в Черкаській ОВА, область піднялась у рейтингу за темпами приросту надходжень до загального фонду місцевих бюджетів. Про це інформують у департаменті фінансів ОВА.

Середній показник приросту по Україні становить 17 %. Водночас на Черкащині забезпечено збільшення доходів загального фонду місцевих бюджетів на 19,8%.
У першому півріччі 2026-го Черкащина посіла 11-те місце в Україні за показниками соціально-економічного розвитку

За даними рейтингу Міністерства фінансів України, область посідає:

2 місце – за темпами росту надходжень податку на прибуток;
7 місце – за єдиним та акцизним податками;
13 місце – за податком на нерухоме майно;
14 місце – за податком на доходи фізичних осіб.

Вернуться назад